Policja upiekła dwie pieczenie na jednym ogniu. Zatrzymano kierowcę i współpasażera

2024.04.25 06:55
Kierowca bmw był pod wpływem narkotyków. Ponadto, nałożono na niego aż cztery zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na miejscu pasażera siedział poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności 32-letni mężczyzna.
Policja upiekła dwie pieczenie na jednym ogniu. Zatrzymano kierowcę i współpasażera
Fot: Podlaska Policja

Do zatrzymania doszło na terenie Kolna. Podczas kontroli drogowej, 31-letni kierowca bmw przyznał się funkcjonariuszom, że dzień wcześniej zażywał amfetaminę. Wykonano wstępne badanie na zawartość narkotyków w organizmie. Wynik był pozytywny. Jednak to, czy mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego zależy od wyników badań jego krwi.

Funkcjonariusze sprawdzili, czy 31-latek figuruje w ich systemie. Ustalono, że już wcześniej sąd nałożył na niego aż cztery zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Pierwszy z nich został orzeczony za jazdę pod wpływem alkoholu.

Podczas kontroli pojazdu okazało się ponadto, że jeden z pasażerów bmw jest poszukiwany przez grajewski sąd do odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności za kradzież. Trafił wprost do policyjnego aresztu, a już następnego dnia przetransportowano go do zakładu karnego.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1672 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39