Polska Grupa Osuszająca - Partner MADOM Maciej Drzewiński

ul. Składowa 12
15-399 Białystok

tel. 798 315 090, 504 034 534
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 8.00 - 14.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 18521

Jesteśmy regionalnym partnerem Polskiej Grupy Osuszającej. Jest to ogólnopolska sieć firm zajmujących się problemem wody, wilgoci, pleśni i grzybów w budownictwie. W skład grupy PGO wchodzą profesjonalne zespoły zajmujące się pomiarem wilgotności różnymi metodami, termowizją, osuszaniem budynków i murów, sprzedażą i wynajmem sprzętu osuszającego, wentylatorów i nagrzewnic firm Master, Aerial, Corroventa.
 
Osuszanie podposadzkowe
Pomożemy w budowie i remoncie, ale także po zalaniach, powodziach czy w innych nieoczekiwanych awaryjnych sytuacjach. Świadczymy usługi związane z usuwaniem szkód wodnych. W szczególności specjalizujemy się w osuszaniu podposadzkowym usuwając wodę która dostała się do konstrukcji pomiędzy warstwę jastrychu a izolację. Profesjonalne urządzenia Corroventa zapewniają maksymalną wydajność i pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów w najkrótszym czasie.  Przy wykorzystaniu odpowiednich urządzeń pomiarowych i kamer termowizyjnych zlokalizujemy szkodę oraz dobierzemy odpowiednią metodę jej usunięcia. Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Sporządzamy dokumentację potrzebną do zgłoszenia szkody firmie ubezpieczeniowej, oraz uzyskania zwrotu kosztów jej usunięcia. Posiadając w ofercie sprzedaży i montażu materiały wykończeniowe przygotowujemy również klientom kosztorysy całkowitego usunięcia skutków zalania.
 
Termowizja
Wykonujemy badania termowizyjne w celu wykrycia wycieków wody w instalacji ogrzewania podłogowego, czy hydraulicznej, przecieków i zawilgoceń lub miejsc ubytku ciepła z budynku. Użycie nowoczesnej kamery termowizyjnej pozwala w nieinwazyjny sposób przeanalizować i wykryć żródła problemu. Badania termowizyjne pomagają w również w ocenie jakościowej budynków zarówno istniejących jak i już użytkowanych. Mają też szereg innych zastosowań, nie tylko w budownictwie.

Termowizja pozwala na:

  • ocenę skuteczności izolacji przegród budowlanych,
  • wykrycie ukrytych wad konstrukcji budynku,
  • sprawdzenie prawidłowość osadzenia okien,
  • znalezienie miejsc przenikania ciepła z budynku,
  • wykrycie miejsc awarii wodnych,
  • sprawdzenie przebiegu instalacji ogrzewania podłogowego.

Wynajem urządzeń osuszających
Posiadamy kilkadziesiąt urządzeń osuszających kondensacyjnych i absorbcyjnych, nagrzewnic, wentylatorów, cyrkulatorów powietrza. Wynajmujemy je z odbiorem własnym klienta lub dowozimy bezpośrednio na miejsce. Wynajmujemy również sprzęt wraz z obsługą. Sami wówczas opróżniamy zasobniki, optymalnie ustawiamy urządzenia i monitorujemy poziom zaawansowania prac.
 
Współpraca
Współpracujemy i zapraszamy do współpracy Spółdzielnie Mieszkaniowe, Zarządców Nieruchomości, Banki, Szpitale oraz wszystkie podmioty, w których utrzymanie wilgotności na odpowiednim poziomie jest ważne. Poszukujemy również kontaktu z firmami wykonawczymi i instalatorskimi.

kontakt telefoniczny: 798 315 090
mail: osuszanie@madom.com.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia stron internetowych grupy:

http://www.biohazard24.pl/
www.osuszacz24.pl
www.osuszanie-odgrzybianie.pl

Polska Grupa Osuszająca - Partner MADOM Maciej Drzewiński
Polska Grupa Osuszająca - Partner MADOM Maciej Drzewiński
Polska Grupa Osuszająca - Partner MADOM Maciej Drzewiński
Polska Grupa Osuszająca - Partner MADOM Maciej Drzewiński
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1209 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39