Studio Podłóg i Drzwi MADOM

ul. Gen. Andersa 87
15-124 Białystok

tel. 519 540 970, 502 633 730
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 9.00 - 14.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 8319

STUDIO PODŁÓG I DRZWI  – MADOM przy ul Andersa 87 w Białymstoku w bezpośrednim sąsiedztwie Salonu Łazienek BOCARO

W STUDIO proponujemy klientom produkty topowych europejskich marek, pomoc w doborze, realizacji oraz montaż.

Nasze propozycje pozwolą na realizację nawet najbardziej oryginalnych projektów – zresztą, na takie nastawiamy się najbardziej.

MADOM WOOD - własna marka podłóg drewnianych w wielu wybarwieniach drewna, rozmiarach i wykończeniach, zarówno deski, jak i jodły.

FOGLIE d’ORO – włoski producent ręcznie wykonywanych podłóg drewnianych - można u nas obejrzeć przykłady ponad 100 rodzajów wykończeń drewna, ułożonego w niespotykane formy. Tylko w naszym STUDIO na podłodze leży prawdziwe FRAMENTI, a na ekspozycji naturalnej wielkości element SEGRET, PETALLI czy TRICOT albo VENTAGLIO.

BARTH – marka drewnianych podłóg warstwowych, olejowanych, wykończonych w technologii TOP SAFE pozwalającej na długoletnie użytkowanie oraz ogromnej różnorodności kolorów i wykończeń.

BERRY ALLOC – belgijski producent wysokiej jakości podłóg laminowanych, winylowych oraz drewnianych,

MURASPEC – producent tapet z Anglii, mnogość kolorów, struktur, oraz możliwości wyprodukowania indywidualnych projektów,  Oferta skierowana zarówno do projektów indywidualnych, jak i doskonale uzupełniona jest o gamę tapet inwestycyjnych, czyt. niezniszczalnych, wodoodpornych, akustycznych, łatwych w czyszczeniu i eksploatacji.

MURATTO – portugalski producent naturalnych dekoracji ściennych, korek, cement, kauczuk, rdza, sadza – to tylko niektóre składniki doskonale pięknych ścian i sufitów tej marki. W ofercie studia: dekoracje korkowe, okładziny akustyczne, metaliczne tapety, concreteflex – beton architektoniczny.

MORIC – drzwi produkowane przez firmę MORIC to wynik połączenia innowacyjności, tradycyjnego podejścia do jakości i przemyślanego wzornictwa. Firma z jednej strony podąża za aktualnymi trendami, z drugiej – oferuje design oparty na klasycznych wzorach, dużą wagę przykładając do kreowania oryginalnego wizualnie produktu.

CAL – producent drewnianych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych najwyższej jakości

LAGRUS drzwi – ofertę firmy stanowią drzwi wewnątrzlokalowe kompletne z ościeżnicami – fornirowane i lakierowane, jedno i dwuskrzydłowe, składane  oraz suwane, a także w systemie odwróconym. W produkcji drzwi zastosowanie znajduje klejonka sosnowa, płyty drewnopochodne, oraz forniry naturalne (głównie dąb europejski).

LAGRUS cokoły MDF – listwy tej marki nie tylko pięknie się prezentują i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter, ale także są trwałe, raz założone będą zdobiły wnętrza przez lata. Wykończone lakierem, lub fornirowane w kolorach dopasowanych do drzwi czy podłóg.

PROJECT FLOORS – najwyższej jakości podłogi winylowe, zarówno w formie desek pływających z zamkiem, jak i klejone do podłoża, zapewniają najwyższy komfort użytkowania oraz walory użytkowe jednocześnie wyglądem do złudzenia przypominają materiały naturalne.

CAMINO - jedyna na rynku kolekcja podłóg winylowych z mineralnym rdzeniem o grubości 8mm, pozwala uniknąć kosztownego wykonywania wylewek samopoziomujących koniecznych przy cienkich podłogach winylowych, wielkość i naturalna struktura desek powoduje, że układane są przez klientów nawet w drewnianych domach.

ORAZ WIELE INNYCH:

  • sztukateria ścienna i sufitowa: MARDOM, ORAC, CREATIVA, NMC,
  • listwy karniszowe,
  • listwy przypodłogowe pcv, mdf, polimer, mdf rdzeniowe, drewniane lakierowane i olejowane,
  • okładziny ścienne z naturalnego korka, tapety, cementowe okładziny ścienne.

Oferujemy firmowy montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, podłóg drewnianych, laminowanych oraz winyli.

Pomiar na miejscu odpowiednio wcześniej, najlepiej już przy rozpoczęciu projektu pozwala uniknąć wielu problemów związanych w nieprawidłowym ustawieniem i przygotowaniem ścian, oraz sprowadza zamówienie klienta w salonie jedynie do wyboru modeli i kolorów oraz kształtu.

Zamawiając stolarkę na tym etapie jesteśmy pewni dotrzymania terminów, a jeśli remont / budowa się opóźni bez problemu przetrzymamy materiał w magazynie.

Nasze brygady montażowe w fachowy, profesjonalny i czysty sposób zamontują oferowany przez nasz salon materiał.

Dzięki zastosowaniu obniżonej stawki VAT 8% klienci korzystają podwójnie, bo oprócz niższej stawki podatku zyskują firmową gwarancję całościowo - jednocześnie na usługę i stolarkę.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów osobiście. Chętnie przedstawimy aktualną ofertę oraz wskażemy optymalne rozwiązania.
Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego w podanych godzinach lub wysłania o każdej porze wiadomości e-mail.

Studio Podłóg i Drzwi MADOM
Studio Podłóg i Drzwi MADOM
Studio Podłóg i Drzwi MADOM
Studio Podłóg i Drzwi MADOM
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

Polecamy lokal
CHINATOWN BISTRO
CHINATOWN BISTROul. Kaczorowskiego 14 lok. U7
15-375 Białystok


Więcej informacji
1179 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39