Pomysł na darmowe wakacje dla studentów

2012.06.21 00:00
Jesteś studentem? Chcesz zdobyć doświadczenie? Podzielić się swoimi pasjami z głodnymi wiedzy dziećmi? Jednocześnie wyjechać na darmowe wakacje i poznać wielu ciekawych ludzi? Jeśli tak, "Projektor - wolontariat studencki" jest właśnie dla ciebie!
Pomysł na darmowe wakacje dla studentów
Fot: materiały organizatora

Program jest skierowany do studentów wszystkich kierunków studiów. Wystarczy mieć pomysł i odrobinę czasu. Wystarczy wygospodarować w wakacje 5 dni wolnego i wspólnie ze znajomymi przygotować projekt edukacyjny o dowolnej tematyce. Mogą to być zajęcia artystyczne, chemiczne, fizyczne, przyrodnicze, językowe, psychologiczne, sportowe lub inne.

Następnie z oferty szkół w Polsce, wybiera się miejsce wyjazdu wakacyjnego i realizacji projektu. Zajęciom poświęca się niecałe 4 godziny dziennie, resztę czasu można przeznaczyć na zwiedzanie. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu oraz fundusze niezbędne na zakup materiałów potrzebnych do realizacji projektów.

Aby wziąć udział w programie należy zarejestrować się w internetowej bazie programu na stronie: www.projektor.org.pl. Wszelkie pytania można przesyłać na adres: a.matyszewska@projektor.org.pl.

MAG

856 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39