POLECAMY
Siemiatyccy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu mieszkańca Grannego.
Wincenty Zbiejcik ma 74 lat, mieszka we wsi Granne w gminie Perlejewo. Mężczyzna 10 stycznia w godzinach wieczornych wyszedł z domu w Grannem i od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony ma 165-170 cm wzrostu, waży 60 kg, jest szczupłej budowy ciała. Ma siwe krótkie włosy, owalną twarz, widać u niego skrzywienie nosa. Osoby, które widziały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policją w Siemiatyczach (tel. 85 670 46 28) bądź z najbliższą jednostką (tel. 997 i 112).
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji