Poradnie specjalistyczne czasowo zamknięte [LISTA]

2021.04.15 13:43
W woj. podlaskim część poradni specjalistycznych czasowo zawiesiła swoją działalność. Zmniejszyła się m.in. liczba przyjmujących ginekologów i położników.
Poradnie specjalistyczne czasowo zamknięte [LISTA]
Fot: Dorota Mariańska

W Podlaskiem kilka poradni specjalistycznych zawiesiło czasowo swoją działalność. Wszystko z powodu m.in. zwolnień lekarskich, urlopów oraz kwarantann, których przyczyną jest koronawirus.

Białystok

W USK nie skorzystamy ze świadczeń w zakresie hepatologii. NZOZ Endomedica Joanna Brzozowska nie udziela natomiast świadczeń dotyczących onkologii i hematologii dziecięcej. NZOZ Ośrodek Alergologiczno-Laryngologiczny dr Barbara Południewska nie przyjmuje pacjentów zainteresowanych poradami alergologicznymi. Natomiast w dwóch miejscach nie dostaniemy się do ginekologa i położnika. Mowa o Indywidualnej Praktyce Lekarskiej Barbara Rogoś oraz NSZOZ Gin-med S.C.

Augustów

W SP ZOZ w Augustowie czasowo zawiesiły swoją działalność poradnie specjalistyczne chorób zakaźnych oraz położnictwa i ginekologii.

Suwałki

Z kolei w Suwałkach, w szpitalu wojewódzkim, pacjenci aktualnie nie mogą skorzystać z porad i leczenia dotyczących audiologii oraz foniatrii.

Sokółka

SPZOZ w Sokółce nie udziela świadczeń dotyczących gruźlicy i chorób płuc.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1294 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39