Poszukiwane muzyczne talenty! Nadchodzi największy festiwal muzyki dawnych lat

2024.04.17 15:07
Twoją pasją jest śpiew? Jeśli tak, to właśnie nadchodzą Eliminacje Regionalne XI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German. Organizatorzy poszukują talentów, którzy chcieliby podzielić się swoimi zdolnościami na scenie.
Poszukiwane muzyczne talenty! Nadchodzi największy festiwal muzyki dawnych lat
Fot: Fot. organizatora

Międzynarodowy Festiwal Piosenki - Anna German to wydarzenie muzyczne dedykowane pamięci i twórczości legendy polskiej muzyki, Anny German. Festiwal ma na celu nie tylko uhonorowanie jej dorobku artystycznego, ale także inspirowanie nowych pokoleń artystów do twórczego rozwoju. Warto zaznaczyć, że Międzynarodowy Festiwal Piosenki - Anna German to największe tego typu wydarzenie w Polsce.

Dla przypomnienia, X Międzynarodowy Festiwal Piosenki - Anna German odbył się 17 listopada 2023 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Na scenie zaprezentowało się 21 uczestników z Polski, Uzbekistanu, Kazachstanu i Ukrainy. Laureatkami X edycji festiwalu zostały: Paulina Malinowska, Joanna Nawrot oraz Julia Borowik.

Eliminacje Regionalne

Jak co roku, eliminacje regionalne w naszym regionie odbywają się w Bielsku Podlaskim. W eliminacjach w kategorii konkursowej mogą brać udział osoby w wieku od 18 do 28 lat. Uczestnicy muszą być mieszkańcami województwa podlaskiego oraz posiadać obywatelstwo polskie. W eliminacjach w kategorii pozakonkursowej mogą natomiast wziąć udział osoby w dowolnym wieku, nieposiadające polskiego obywatelstwa oraz mieszkające poza województwem podlaskim.

Laureatka lub laureatka pierwszego miejsca eliminacji regionalnych zostanie zakwalifikowany do udziału w finale XI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German.

Organizatorem Eliminacji Regionalnych XI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German jest Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ligą Kobiet Polskich oraz Bielskim Domem Kultury w Bielsku Podlaskim.

Udział w eliminacjach należy zgłosić najpóźniej do 12 maja 2024 roku, przesyłając kartę zgłoszeniową na adres e-mail organizatorów. Eliminacje odbędą się 15 czerwca 2024 roku.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji: Koncert Galowy Eliminacji Regionalnych XI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki-Anna German

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1325 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39