Poszukiwani wolontariusze! Można pomóc przy festiwalu Białystok Interphoto

2024.07.03 07:35
Pod koniec tego roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Białystok Interphoto. Organizatorzy poszukują wolontariuszy.
Poszukiwani wolontariusze! Można pomóc przy festiwalu Białystok Interphoto
Fot: Pixabay.com

Międzynarodowy Festiwal Fotografii Białystok Interphoto jest wydarzeniem rozwijającym się w naszym mieście od 2013 roku. W jego ramach w Białymstoku odbywają się wystawy, spotkania z artystami, warsztaty, pokazy, konkursy oraz wiele innych wydarzeń. Głównym celem festiwalu jest promocja fotografii oraz mediów pokrewnych, ale stanowi on również okazję do wymiany doświadczeń i twórczych myśli między artystami z Europy Wschodniej i Zachodniej. Jest również okazją do zwrócenia uwagi na ważne kwestie społeczne za pomocą sztuki. Niezależnie od edycji, festiwal oscyluje wokół hasła "Granica".

W ramach tegorocznej edycji w Białymstoku zostanie zaprezentowanych ponad 200 twórców, a w planach jest 30 wystaw. Oprócz tego, czekają nas warsztaty artystyczne, pokazy filmowe, wykłady, spotkania autorskie i wiele więcej.

Wolontariusz Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Białystok Interphoto będzie odpowiedzialny za pomoc przy organizowanych w ramach festiwalu wydarzeniach. Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej organizatorów. Wolontariusze zostaną poinformowani o szczegółach telefonicznie lub mailowo do 19 sierpnia. Spotkanie organizacyjne zaplanowane jest 26 sierpnia.

Tegoroczna edycja Białystok Interphoto Festival odbędzie się w dniach 26 września-31 października.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

704 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39