POLECAMY
Poparzona 26-latka trafiła do szpitala po tym, jak w jej domu wybuchł ulatniający się z kuchenki gaz.
We wtorek (17.12) wieczorem na ul. Dolnej w Grajewie doszło do eksplozji gazu w jednym z tamtejszych mieszkań. Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że do wybuchu doszło w chwili, gdy 26-latka zapaliła światło w pomieszczeniu. Gaz najprawdopodobniej ulatniał się z rozszczelnionej kuchenki. W wyniku zdarzenia kobieta z poparzeniami rąk i twarzy trafiła do szpitala. Eksplozja była na tyle silna, że naruszona została także konstrukcja budynku. Mundurowi z mieszkań ewakuowali w sumie 14 osób. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci z Grajewa.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Sport 09:08
Sport 2026.06.13 17:38
Drogówka 2026.06.13 17:26
Drogówka 2026.06.12 18:10
Aktualności 2026.06.12 16:10
Aktualności 2026.06.12 14:30
Kulinaria 2026.06.12 14:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji