POLECAMY
Pierwszy z kierowców zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Drugi niestety tego nie zrobił. W efekcie potrącony pieszy został zabrany do szpitala.
W sobotę (28.11), po godz. 18.00, dyżurny augustowskiej policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na oznakowanym przejściu (ul. 29 listopada). - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca jednego z pojazdow zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu, natomiast kierowca toyoty jadący z naprzeciwka nie zatrzymał się i potrącił będącego już na przejściu mężczyznę - relacjonuje Kinga Muczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Pieszy został zabrany do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.
Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl
Biznes 08:00
Aktualności 08:00
Turystyka 07:00
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji