POLECAMY
W sobotę (14.07) na ul. gen. Andersa doszło do potrącenia starszej kobiety.
W sobotę rano (około godz. 8.16) starsza pani została potrącona na przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło na ul. gen. Andersa. Staruszka prawdopodobnie chciała przejść przez ulicę - mimo czerwonego światła. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do potracenia pieszej (lat 86). Prawdopodobnie na czerwonym świetle wtargnęła ona na przejście dla pieszych i została potrącona przez samochód marki Rover - kierowany przez 59–latka – informuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji. Kobieta została przewieziona do szpitala. Ustalono, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegóły zajścia.
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Sport 2026.06.25 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 13:54
Zdrowie 2026.06.25 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji