POLECAMY
Żbik to grupa kilku młodych ludzi zajmujących się improwizacją kabaretową. Na poczekaniu, wspomagani pomysłami i sugestiami widowni, tworzy zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki.
Temperaturę na scenie i widowni artyści będą stopniowo zwiększać metodą tarcia, a w zasadzie starcia. Starcia się improwizatorów na scenie! Początkowo w krótkich, szybkich, skutecznych grach impro, a następnie w dłuższym, wciągającym, fabularnym spektaklu improwizowanym o nazwie "Cięcie". "Cięcie" znakomicie się przyjęło w zeszłym miesiącu, dlatego na najbliższe spotkanie kabareciarze szykują jego nową wersję. Będzie to kolejny kroczek w pracach nad występem, który jest przygotowywany na krakowski ImproFest - Festiwal Improwizacji Kabaretowej. Żbik wystąpi w poniedziałek 20 października w klubie Fama. Patronujemy występowi. Szczegóły: Żbik w Famie
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji