Dom

Powstaje nowy salon meblowy z kącikiem dla architektów

2016.06.23 16:51
W Białymstoku przy ul. Kijowskiej powstaje nowe studio meblowe, w którym poza samymi meblami, można otrzymać fachową poradę architekta.
Powstaje nowy salon meblowy z kącikiem dla architektów
Fot: materiały prasowe

Przy ul. Kijowskiej 7 lok. 7, w okolicach Opery i Filharmonii Podlaskiej, powstaje nowe studio meblowe. Głównym produktem, jaki będzie tam dostępny, są meble olta projektowane przez Lecha Bonara. Dodatkowo salon w ofercie ma produkty włoskich marek.

Oficjalne otwarcie studia zaplanowane jest na pierwszą połowę września, ale już od lipca można oglądać dostępną tam ekspozycję. Prezentowane meble są dosyć dużych gabarytów, a razem z biblioteką znajdującą się we wnętrzu, całość tworzy wrażenie domowego zacisza.

Salon meblowy ma być flagowym sklepem firmy olta, której głównymi produktami są ekskluzywne sofy oraz zestawy wypoczynkowe. Na stronie internetowej olta jest strefa dla architektów i projektantów, którzy chcą współpracować z firmą.

- Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie klient będzie mógł poczuć się jak w domu, a nie w tradycyjnym salonie meblowym. Tutaj dodatkiem jest też to, że architekt doradzi, jak odpowiednio zaprojektować wystrój mieszkania - powiedziała Natalia Gawrońska z firmowego sklepu olta.

- W salonie znajduje się też sporo roślin, ponieważ firma kieruje się zasadą slow life. Chcemy przemycać także elementy sztuki, dlatego w ekspozycjach będzie można zobaczyć dzieła artystów - dodała Klaudia Zawistowska.

W dalszych planach jest organizowanie w salonie cyklicznych spotkań projektantów oraz architektów.

Więcej informacji na temat ich produktów można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Radosław Malinowski
radoslaw.malinowski@bialystokonline.pl

970 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39