POLECAMY
W Podlaskich Zakładach Zbożowych SA w Białymstoku wybuchł pożar. Zapaliło się zboże znajdujące się w chłodni.
W Podlaskich Zakładach Zbożowych SA w Białymstoku doszło do pożaru. - W zakładach zbożowych przy ul. Elewatorskiej zapaliła się pasza w chłodni, na obszarze ok. 1 m3. W tym momencie pożar trwa ze względu na utrudniony dostęp do miejsca pożaru – mówi st. kpt. Jarosław Bonda, dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku. Na miejsce zdarzenia wysłano 6 zastępów straży pożarnej. Na terenie zakładu pracuje 17 strażaków. Sytuacja jest opanowana. Odcięto prąd. Strażacy przez drzwiczki rewizyjne usuwają paszę ze zbiornika i ją dogaszają. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną pożaru.
Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl
Kryminalne 2026.06.08 16:58
Kultura i Rozrywka 2026.06.08 15:00
Aktualności 2026.06.08 14:49
Ciekawostki 2026.06.08 14:25
Sport 2026.06.08 12:39
Nauka 2026.06.08 12:00
Drogówka 2026.06.08 11:37
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji