Poznaj zasady zdrowego odżywiania w weekend

2015.11.16 00:00
W Polsce od dłuższego już czasu rośnie zainteresowanie tematyką zdrowego odżywiania. Na fali mody na bycie fit coraz więcej osób chciałoby wprowadzić do swojego jadłospisu zmiany, które będą pozytywnie oddziaływać na sylwetkę.
Poznaj zasady zdrowego odżywiania w weekend
Fot: materiały prasowe

Można się tego nauczyć

Bez wątpienia wiele osób chciałoby przyswoić sobie reguły zdrowego odżywania. Wszak nie od dziś wiadomo, że to, co jemy, w istotny sposób wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale również na samopoczucie, witalność czy wreszcie odporność na choroby. Oprócz możliwości pozbycia się zbędnych kilogramów, zmiany w jadłospisie mogą oddziaływać niemal na każdy z aspektów naszego życia.

Wbrew pozorom, przyswojenie sobie zasad zdrowego żywienia nie jest trudne. Istotne są w tym wypadku tak naprawdę dwie rzeczy: fachowa wiedza o tym, co jeść, a czego unikać oraz jak ćwiczyć, a także odpowiednia dawka motywacji do działania.

Zasad zdrowego odżywiania można się nauczyć np. w trakcie weekendowych kursów z dietetykiem. Niedawno tego typu pakiet pojawił się w ofercie hotelu Lipowy Most Golf Park.

- Mając świadomość tego, jak ciężko jest w dzisiejszym zabieganym świecie znaleźć czas na regularne wizyty u dietetyka, treningi i spotkania z coachem motywacyjnym, tworząc naszą najnowszą ofertę postanowiliśmy wszystkie te elementy połączyć w jedną całość. W ten sposób powstał pakiet weekend z dietetykiem – mówi Joanna Matowicka z hotelu Lipowy Most Golf Park.
W tym wypadku do współpracy zaproszeni zostali specjaliści z Centrum Dietetyki Stosowanej - pierwszej w województwie podlaskim poradni specjalizującej się w zakresie indywidualnego i grupowego doradztwa żywieniowego.

Wszystko w pakiecie

W trakcie trwających 3 dni kursów przybliżą oni zasady zdrowego żywienia oraz poprowadzą warsztaty kulinarne z możliwością degustacji przygotowanych własnoręcznie potraw, podczas których będzie się można nauczyć, jak łatwo przygotowywać zdrowe i szybkie posiłki.

- Co więcej, każdy z uczestników będzie mógł również liczyć na indywidualne konsultacje dietetyczne połączone z analizą składu ciała oraz otrzyma w pełni spersonalizowaną dietę i zaproszenie na darmową wizytę kontrolną – dodaje Joanna Matowicka.

Weekend z Centrum Dietetyki Stosowanej w Lipowym Moście to jednak nie tylko okazja do spotkania z dietetykiem. Oprócz tego, w ramach pakietu, goście hotelowi będą mogli skorzystać z usług trenera personalnego i coacha Pawła Jabłońskiego, który poprowadzi zarówno zajęcia sportowe, jak i zadba o odpowiedni poziom motywacji.

Pierwszy tego typu kurs rusza już 20 listopada. Kolejne zaplanowano na grudzień oraz styczeń. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, z zapisami nie warto zatem czekać do ostatniej chwili.

Szczegóły: Weekend z Centrum Dietetyki Stosowanej w Lipowym Moście

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


635 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39