Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia: od 201 do 225   wszystkich 551
39 lat mężczyzna pracowity, sumienny szuka pracy Białystok/okolice. Brak zobowiązań typu rodzina, dzieci. Każdy rodzaj pracy, także fizyczna. Pełna dyspozycyjność: 7 dni/tydz., cała doba. Dośw.: kierowca, PH, magazyn, obsługa klienta, inne. PILNE !!!
Cena: 0
dodane: 2024-03-18 06:54:16 ID:5058903Użytkownik: dadas1984
Szukam pracy jako:

-kierowca B
-pomocnik remontowy
-magazynier

Mam 33 lata, zero nałogów, posiadam auto.

Oferty Z PODANĄ STAWKĄ przez formularz.
dodane: 2024-03-18 06:18:51 ID:5058897Użytkownik: Eleweni
Mężczyzna, 60 lat. Wykształcenie – mechanik samochodowy , średnie og., prawo jazdy kat. B czynne, obsługa komputera, wózki widłowe ( uprawnienia UDT), 25 letni staż pracy jako magazynier, niepełnosprawny w st. lekkim, szukam pracy.
dodane: 2024-03-18 06:01:26 ID:5058896Użytkownik: brunoo
Szukam pracy jako kierowca magazynier posiadam uprawnienia na wózki widłowe prawo jazdy kat b lat 39
Cena: Du
dodane: 2024-03-18 05:30:23 ID:5058890Użytkownik: galik85
Witam mam 37lat i poszukuje pracy dodatkowej. Np:jako dozorca, do sprzatania (stały teren) itp, ze 2 razy w tygodniu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na email. Mariusz
Cena: D/U
dodane: 2024-03-18 00:41:33 ID:5058887Użytkownik: Reebok67
Jeśli szukasz uczciwego, rzetelnego, myślącego i chcę się uczyć nowych rzeczy - odezwij się. Na pewno nie pożałujesz. Mam wykształcenie techniczne - mogę pracować fizyczne jeśli otrzymam satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Czekam na ciekawe propozycje
Cena: satysfakcjonujące
dodane: 2024-03-17 19:00:40 ID:5058878Użytkownik: korona
Pomocnik budowlany szuka pracy
- bez nałogów,
- pomocnik przy ogrodach
- solidny,
- sumienny,
- praca w zespole,
- zaangażowany w obowiązki,
- uczciwy
- chcący pracować,
- nie przeszkadza mi praca w zmiennych warunkach atmosferycznych dziękuję.
Cena: Do uzgodnienia
dodane: 2024-03-17 17:13:22 ID:5058872Użytkownik: Piotrmilan
Mężczyzna szuka pracy w Białymstoku jako pomocnik do wykończeń wnętrz pracownik fizyczny.
Szukam pracy w godz 6-14 lub 7-15.
Płatność tygodniówka co piątek.
Proszę o kontakt tel
Cena: Min 25zł/h
dodane: 2024-03-17 14:23:19 ID:5058853Użytkownik: Samotny121
Podejmę pracę jako np. dozorca / portier. Posiadam lekki stopień niepełnosprawności na stałe. W przypadku zainteresowania moim ogłoszeniem, proszę o kontakt pod: k.bielecki58@gmail.com
Cena: 4242 brutto
dodane: 2024-03-17 12:54:05 ID:5058828Użytkownik: kjb
Poszukuję pracy biurowej:
prowadzenie i obsługa biura, pomoc w kadrach czy księgowości.
Posiadam uprawnienia tłumacza przysięgłego oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności na stałe.
Cena: d/u
dodane: 2024-03-17 12:28:02 ID:5058823Użytkownik: julita77
Kobieta szuka pracy. Wykształcenie średnie. Doświadczenie w kontakcie z klientem, obsłudze kasy, pracy biurowej, prowadzeniu działalności. Ukończony kurs pracownik biurowy, copywriting i Excel I i II. Zabawa słowem zakończona wydaniem tomiku wierszy.
Cena: Od min.
dodane: 2024-03-17 12:15:17 ID:5058821Użytkownik: Basia18
Podejmę się prac wykończeniowych typu malowanie, tapetowanie, szpachlowanie.Posiadam wieloletnie doświadczenie.Najlepiej do stałej współpracy
dodane: 2024-03-17 11:59:10 ID:5058819Użytkownik: KrzychK
Jeśli szukasz odpowiedzialnego, lojalnego, uczciwego i pracowitego mężczyzny to odezwij się do mnie, obsluguje elektronarzędzi, posiadam doświadczenie przy większości prac budowlanych oraz pomocnik przy ogrodach bez nałogów-dziekuje za informację.
dodane: 2024-03-17 11:48:07 ID:5058817Użytkownik: Lasica173
Szukam pracy jako kierowca B lub innej fizycznej
np. jako pomocnik remontowy.

dodane: 2024-03-17 11:47:54 ID:5058816Użytkownik: Eleweni
Poszukuje pracy od zaraz, mężczyzna 23 lata. Proszę o kontakt telefoniczny
Cena: 0
dodane: 2024-03-17 11:20:13 ID:5058815Użytkownik: Danielb12
Mezczyzna poszukuje pracy od zaraz przy elewacji
Cena: Du
dodane: 2024-03-17 10:27:22 ID:5058807Użytkownik: Krzys85
Mam 28 lat i szukam pracy od zaraz.
dodane: 2024-03-17 10:12:24 ID:5058806Użytkownik: M19960118
szukam pracy jako kierowca magazynier. Mam prawo jazdy BC (doświadczenie na C), przewóz rzeczy, kartę kierowcy, adr, nalewaki, uprawnienia UDT na widlaki (doświadczenie na wózkach Linde) Podstawy komputera i pracy magazynowej. Znajomość Podlasia i lokalnych firm. Tylko umowa o pracę. kontakt 517885103
dodane: 2024-03-16 20:01:06 ID:5058777
Szukam pracy w Białymstoku jako pomocnik budowlany lub do wykończeń wnętrz.
Płatność wyłącznie tygodniówka jeśli tego nie oferujesz nie dzwoń szanujmy swój czas.
dodane: 2024-03-16 22:47:28 ID:5058782Użytkownik: Samotny121
Młody lat 25 poszukuję pracy. Mam doświadczenie jako ślusarz , mam skończony kurs spawalniczy metodą Mag (bez doświadczenia).Umowa -każda , zlecenie, staż, o pracę.Mogę również w innym charakterze pracować.
Cena: D/u
dodane: 2024-03-16 22:30:09 ID:5058781Użytkownik: ankaletnik
Podejmę się prac wykończeniowych typu malowanie, tapetowanie, szpachlowanie.Posiadam wieloletnie doświadczenie.Najlepiej do stałej współpracy.
dodane: 2024-03-16 22:10:39 ID:5058780Użytkownik: KrzychK
Mezczyzna lat 38 poszukuje pracy od zaraz przy elewacji
Cena: Du
dodane: 2024-03-16 15:52:28 ID:5058770Użytkownik: Krzys85
Szukam pracy dodatkowo od poniedziałku do piątku od 14 również w weekend orzeczenie o niepełnosprawności tel 530042908
dodane: 2024-03-16 14:54:35 ID:5058764Użytkownik: Krg226
Mężczyzna szuka pracy jako pomocnik do wykończeń wnętrz pracownik ogólnobudowlany pracownik fizyczny.
Tylko płatność tygodniówka jeśli tego nie oferujesz nie dzień szkoda mojego czasu.
Proszę kontakt tel
dodane: 2024-03-16 12:31:39 ID:5058748Użytkownik: Marek2023
Witam. Chętnie dorobię w domu parę zł. Praca online.Mężczyzna po 30.jestem po zabiegu więc siedzę w domu. A parę zł się zawsze przyda.
Zapraszam do kontaktu tel.
Cena: Do uzg
dodane: 2024-03-16 11:44:03 ID:5058746Użytkownik: natalka123

1386 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl