Premiery kinowe. Nędznicy, Niemożliwie, Kolekcjoner i Podejrzani zakochani

2013.01.25 00:00
Od piątku, 25 stycznia, kina sieci Helios wprowadzają na ekrany cztery premiery kinowe. Wśród nich jest utytułowany trzema Złotymi Globami i nominowany w 9 kategoriach do Oscara brytyjski musical "Les Miserables Nędznicy".
Premiery kinowe. Nędznicy, Niemożliwie, Kolekcjoner i Podejrzani zakochani
Fot: materiały dystrybutora

Filmowa adaptacja powieści Wiktora Hugo przedstawia historię niespełnionych marzeń i nieodwzajemnionej miłości, pasji, poświęcenia i odkupienia. Hugh Jackman wciela się w postać byłego więźnia Jeana Valjeana, który łamie zasady zwolnienia warunkowego i przez to od dziesięcioleci ścigany jest przez bezlitosnego policjanta Javerta (Russel Crowe). Kiedy Valjean zgadza się zaopiekować Cosette, córką robotnicy Fantine (Anne Hathaway), ich życie zmienia się na zawsze.

Nędznicy są najczęściej wystawianym musicalem na świecie. Teraz piosenki takie jak : "Dreamed a Dream", "Bring Him Home" i "On My Own" możemy usłyszeć w wersji kinowej.

Już w weekend można oglądać hiszpański thriller katastroficzny "Niemożliwie". Opowiada on historię rodziny, która przeżyła tsunami w Tajlandii. W rolach głównych wystąpią Naomi Watts oraz Ewan McGregor. Osoby, które lubią dreszcz emocji, powinny wybrać się na "Kolekcjonera". Amerykański horror przedstawia historię ojca, który chce uwolnić swoją córkę z labiryntu wymyślnych tortur stworzonego przez nieobliczalnego dewianta.

Z polskich nowości na ekrany wchodzi polska komedia romantyczna "Podejrzani zakochani". To film o tym, jak znaleźć miłość w sieci i jak przenieść wirtualną znajomość w real.

Sprawdź repertuar:kin i teatrów

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1156 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39