Problem z rozliczeniem PIT-u? Bezpłatna pomoc księgowej w Białymstoku

2021.02.19 18:19
Osoby, które mają problem z rozliczeniem podatku za rok 2020, mogą zgłosić się do białostockiego Caritasu. Dział księgowość pomoże rozliczyć PIT za darmo.
Problem z rozliczeniem PIT-u? Bezpłatna pomoc księgowej w Białymstoku
Fot: Pixabay

Caritas pomaga rozliczyć się z fiskusem

Caritas Archidiecezji Białostockiej oferuje darmową pomoc dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy księgowej przy rozliczeniach rocznych.

- Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 do biura Caritas przy ul. Warszawskiej 32 w Białymstoku można przynieść swój PIT, a nasz dział księgowości pomoże go rozliczyć - mówi Agata Papierz, rzecznik białostockiej Caritas.

Osoby, które chcą rozliczyć się przez internet również mogą skorzystać z pomocy Caritas.

- Na naszej stronie w zakładce 1% można pobrać bezpłatnie potrzebne formularze lub rozliczyć się online – dodaje Papierz.

Jeden procent

Dyrektor Caritas ks. Jerzy Sęczek zachęca także do przekazania 1% podatku na rzecz osób najbardziej potrzebujących.

- Jeden procent jest ważny, kiedy planujemy stałe działania, kiedy chcemy przewidzieć wydatki i zaplanować budżet tak, żeby ta pomoc była jak najbardziej skuteczna i przede wszystkim stała. A pomagamy wszystkim grupom społecznym: dzieciom, młodzieży, seniorom, osobom chorym i niepełnosprawnym, bezdomnym, uzależnionym, samotnym matkom, rodzinom wielodzietnym czy osobom ubogim i wykluczonym oraz uzależnionym - wymienia Sęczek.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1339 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39