Projekt 4:0 i Instytut Las w Premierach Muzycznych [KONKURS]

2021.10.04 14:40
Przed nami koncert w ramach cyklu "Premiery Muzyczne". Będzie można wysłuchać dwóch ciekawych zespołów: Projekt 4:0 oraz Instytut Las.
Projekt 4:0 i Instytut Las w Premierach Muzycznych [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

Projekt 4:0 to projekt muzyczny, który powstał na jeden urodzinowy koncert. Stworzyła go Maja Chmurkowska, a w jego skład wchodzą białostoccy muzycy.

Projekt zaprezentuje własne utwory oraz covery w autorskich aranżacjach. Koncert w klubie Famie będzie stanowił finał kilkumiesięcznej współpracy muzyków. W skład projektu wchodzą Maja Chmurkowska (Zerova, Plac Zabaw), Mathie Look, Rafał Konopka (Ocean of Noise, Instytut Las), Paweł Dudziński (Zerova), Adrian Jakuć-Łukaszewicz (Zerova, Liquid Molly) i Tomasz Sawczuk (Ikebana, Plac Zabaw). Na scenie muzycy pojawią się jako duety i trio.

Natomiast Instytut Las zrodził się w miejscu otoczonym zewsząd naturą. W miejscu, gdzie bujna przyroda co rusz rozbudza się, zamiera, by rodzić się na nowo, w nieustannym cyklu. Jesienią i wiosną, za dnia i w nocy.

Instytut Las zrodził się z naturalnej potrzeby tworzenia własnej przestrzeni. Bez narzucania sobie ram, bez presji pasowania gdziekolwiek, bez poczucia przynależenia. Sami z siebie i dla siebie. Instytut Las to Rafał na gitarze, Tomek na drugiej, Michał na perkusji i Marcin na basie.

Koncert odbędzie się w sobotę (9.10), o godz. 19:00 w klubie Fama.

Mamy zaproszenia dla chętnych osób: KONKURS

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

896 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39