Promocja w Alfa Centrum. Zrób zakupy, dostaniesz kartę podarunkową na 50 zł

2021.05.09 08:48
Pierwsze prawdziwie ciepłe dni tego roku w Białymstoku będą jeszcze gorętsze! W dniach 12-15 maja Alfa Centrum zaprasza do udziału w emocjonującej Egzotycznej promocji – na jej uczestników czekają karty podarunkowe oraz letnie gadżety.
Promocja w Alfa Centrum. Zrób zakupy, dostaniesz kartę podarunkową na 50 zł

Już od 12 maja klienci Alfa Centrum po raz kolejny zamienią się w tropicieli dzikich zwierząt, zyskując jednocześnie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród! Tym razem na uczestników promocji czekać będą różowe flamingi, ukryte wśród półek i wieszaków u wybranych najemców. Najskuteczniejsi z tropiących, jako trofeum zgarną egzotyczne gadżety na lato – dmuchane materace w kształcie flaminga! Przez cztery dni na wszystkich klientów Alfa Centrum czekają także nagrody gwarantowane – karty podarunkowe o wartości 50 zł – wystarczy zrobić zakupy, a paragony zarejestrować w aplikacji Sezam.

Jak wziąć udział w Egzotycznej Promocji?

Do wzięcia udziału w promocji uprawniają zakupy za min. 150 zł, zrealizowane w dniach 12-15 maja. Kwota ta powinna znajdować się na maksymalnie 3 paragonach, które w tym terminie należy zarejestrować poprzez aplikację Sezam oraz w Punkcie Obsługi Promocji. Takie działanie zapewnia nagrodę główną, to jest kartę podarunkową o wartości 50 zł, którą można wykorzystać podczas kolejnych zakupów w Alfie lub sprezentować bliskiej osobie.

Aby powalczyć o uatrakcyjnienie wakacyjnego wypadu nad wodę, czyli szansę na zdobycie dmuchanego materaca w egzotycznym kształcie, należy wykazać się żyłką obserwatora dzikiej zwierzyny! Od wtorku 12 maja, przez cztery dni u wybranych najemców Alfa Centrum pojawiać się będą zawieszki w kształcie różowego flaminga – każdego dnia trwania promocji na pierwsze 10 osób, które podczas zakupów zlokalizuje przynajmniej 10 zawieszek, czekać będzie nagroda dodatkowa: materac w kształcie flaminga. Dzięki niemu egzotyczny klimat będzie towarzyszyć Wam całe wakacje – niezależnie od pogody!

Egzotyczny Punkt Obsługi Promocji, znajdujący się na placu przy restauracji Sphinx, czynny będzie w godzinach 14:00-21:00 od środy do piątku oraz 12:00-21:00 w sobotę. Regulamin promocji dostępny będzie w Punkcie Obsługi Promocji oraz na stronie www.alfacentrum.com.pl. Klienci, którzy nie korzystają jeszcze z aplikacji Sezam, mogą skorzystać z pomocy hostessy, by dołączyć do programu lojalnościowego Alfa Centrum - nagradza on osoby robiące regularne zakupy i korzystające z usług i rozrywek na terenie galerii. Dzięki aplikacji, codzienne wydatki przynoszą dodatkowe korzyści!

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

1386 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39