Przebojowy koncert bohaterów musicalowych bajek

2020.12.03 08:52
Jeśli opera to Wasza bajka – bawcie się razem z nią w mikołajkową niedzielę. Instytucja zaprasza na bezpłatną transmisję przebojowego koncertu bohaterów musicalowych bajek.
Przebojowy koncert bohaterów musicalowych bajek
Fot: OiFP

6 grudnia o godz. 12.00 OiFP zaprasza na bezpłatną transmisję przebojowego koncertu bohaterów musicalowych bajek dobrze znanych właśnie ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Czy to Kaczorek z bajki "Brzydki Kaczorek" czy Węgiel z "Adonis ma gościa" czy Czerwony Kapturek ze "Sprawy Kapturka Cz." – każdy z bohaterów bajek muzycznych OiFP szuka przyjaźni, miłości, akceptacji. Na scenie bawią nas, jednocześnie ucząc, czasem wzruszają, czasem rozśmieszają do łez.

Podczas koncertu "Opera to moja bajka!" przypomną nam przebojowe piosenki z "Brzydkiego kaczorka" M. Urbanka i J. Lubowicza w reż. J. Szydłowskiego, "Sprawy Kapturka Cz." M. Guśniowskiej i P. Klimka w reż. J. Schabowskiej oraz "Adonis ma gościa" F. Apke i J. Lubowicza w reż. i do tekstów J. Szydłowskiego. W postaci z tych niezapomnianych historii wcielą się: Monika Ziółkowska, Dorota Białkowska, Maciej Nerkowski, Bartłomiej Łochnicki, Kamil Wróblewski. Solistom akompaniować będą muzycy Orkiestry OiFP.

YouTube OiFP

Sprawdź też: Opera to moja bajka!

Paulina Górska
paulina.gorska@bialystokonline.pl

1100 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39