Przed Galerią Jurowiecką pojawi się Myszka Minnie

2023.06.22 10:46
Animacje, tańce, bańki i twister to tylko niektóre z atrakcji, jakie w tym roku przygotowała Galeria Jurowiecka na wspólne powitanie tegorocznych wakacji. Na przybyłych czeka masa rozrywek, w tym spotkanie z Myszką Minnie.
Przed Galerią Jurowiecką pojawi się Myszka Minnie
Fot: Galeria Jurowiecka w Białymstoku
Powitanie wakacji z Galerią Jurowiecką w Białymstoku w 2022 roku

Galeria Jurowiecka w Białymstoku rokrocznie organizuje pod swoim szyldem oficjalne powitanie wakacji. W tym roku planuje czas wypełniony masą atrakcji, które trafią nie tylko do najmłodszych. To idealna okazja, aby zacząć wakacje w wielkim stylu.

Przenieśmy się jednak trochę w czasie, aby przypomnieć wydarzenie zorganizowane rok temu. W 2022 r. Galeria Jurowiecka w Białymstoku zorganizowała imprezę pod hasłem "Wakacje czas start". Wtedy przygotowano m.in. stanowisko plastyczne i konstrukcyjne, gry xxl, malowanie twarzy, balony, watę cukrową, różnego rodzaju animacje dla dzieci. Były także organizowane konkursy, które zostały zasponsorowane przez sklepy znajdujące się w galerii handlowej i przez samą galerię. Było to powitanie wakacji, które zostało ciepło przyjęte przez dużą liczbę uczestników.

Teraz Galeria Jurowiecka w Białymstoku nieco rozszerzyła formułę wydarzenia. Tak samo jak w poprzednim roku, impreza obejmuje dwa dni, czyli sobotę (24.06) i niedzielę (25.06). W sobotę event zacznie się o godz. 11:00 a zakończy o 19:00, natomiast w niedzielę start będzie o 12:00, a koniec nastąpi o 18:00.

Na powitaniu wakacji w tym roku organizatorzy zaplanowali dmuchańce, animacje ruchowe, tańce animacyjne, bańki i twister xxl, masę gier i konkursów, a także wiele innych atrakcji. Z nowszych rzeczy, w tym roku imprezę odwiedzi Myszka Minnie, czyli ulubienica dzieci. Ponadto, Restauracja QuQułka przygotuje specjalne menu. Zaserwuje dania polskie, regionalne i międzynarodowe, w związku z czym nikt nie wróci do domu głodny, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę.

Tegoroczne powitanie wakacji odbędzie się na zielonym terenie przed galerią przy ul. Jurowieckiej 1.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

991 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39