Przed nami kolejny turniej Letniej Grand Prix. Zainteresowanie nim jest ogromne

2022.07.05 12:37
W sobotę (9.07) rozegrany zostanie trzeci turniej zaliczany do cyklu Letniej Grand Prix. Siatkówka plażowa cieszy się w Białymstoku dużą popularnością, o czym świadczy bardzo długa lista zgłoszeń do zbliżających się zawodów.
Przed nami kolejny turniej Letniej Grand Prix. Zainteresowanie nim jest ogromne
Fot: Letnia Grand Prix

Początkowo w zaplanowanym na sobotę turnieju siatkówki plażowej miało wystąpić maksymalnie 16 par, ale już 2 tygodnie przed przeprowadzeniem zmagań do rywalizacji zgłosiło się aż 21 duetów, dlatego organizatorzy postanowili, że nie warto bawić się w ograniczenia i formuła turnieju została rozszerzona. Odbędzie się on na 3 boiskach, a - jeżeli zajdzie taka potrzeba - to nawet na 4.

Cała walka o nagrody (ich pula to 1500 zł) rozegra się oczywiście na plaży miejskiej na terenie Ośrodka Sportów Wodnych Dojlidy. Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 9.30 i potrwa tak długo, aż uda się wyłonić zwycięzców.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą mailową (plazowka.bialystok@gmail.com). Jeżeli ktoś nie może wziąć udziału w najbliższych zawodach, to warto dodać, że w trakcie wakacji nadarzy się jeszcze jedna okazja do startu. Cały cykl Letniej Grand Prix składa się bowiem z 4 turniejów i ten ostatni dojdzie do skutku 16 lipca.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji: Turnieje siatkówki plażowej Letnia Grand Prix

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1178 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39