Przed nami Noworoczny Koncert Wiedeński

2022.01.26 09:43
Noworoczny Koncert Wiedeński to niezwykłe widowisko, nawiązujące tematyką i formą do koncertu, transmitowanego z Wiednia na całym świecie. Będzie można zaznać prawdziwej noworocznej atmosfery.
Przed nami Noworoczny Koncert Wiedeński
Fot: Źródło: Facebook Tomczyk Art

Wiedeński Koncert odbywa się w pierwszym dniu Nowego Roku. Do Białegostoku zawita w poniedziałek (31.01).

Noworoczny Koncert Wiedeński to przede wszystkim mistrzowskie wykonanie utworów największych, ponadczasowych i wiecznie bliskich sercom melomanów - Johanna Straussa, króla walca. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek.

Wystąpi niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Kameralny Zespół Straussowski. Podczas koncertu zaprezentują się obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.

Widowisko będzie interesujące dla wszystkich przybyłych, niezależnie od wieku. Każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze melodie. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów.

Noworoczny Koncert Wiedeński to mieszanka baletu, gry orkiestry, śpiewu solistów, to także wspaniałe i olśniewające stroje.

Koncert odbędzie się w poniedziałek (31.01), o godz. 19:30 w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

SZCZEGÓŁY I BILETY

Portal BiałystokOnline.pl patronuje wydarzeniu.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1335 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39