Przez 4 miesiące będzie zamknięta ulica Piasta

2011.06.01 00:00
W związku z budową mostu od czwartku (2.06) będzie całkowicie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Piasta od Piastowskiej do Andrukiewicza - poinformował Zarząd Białostockiej Komunikacji Miejskiej.
Przez 4 miesiące będzie zamknięta ulica Piasta
Fot: E.S.

Prace drogowo-mostowe na ul. Piasta potrwają około 4 miesięcy. Kierowcy będą korzystać w tym czasie z objazdów, inaczej pojadą też autobusy miejskie.

Empeki linii nr 12 nie będą dojeżdżały do osiedla Pieczurki. Z ul. Piastowskiej będą skręcać w ul. Mieszka I, Słonimską i Pałacową po czym wrócą na swoją trasę na przystanku Piłsudskiego/Kościelna.

Linia 28 z ul. Mieszka I skręci w ul. Sybiraków, Andrukiewicza i wróci na swoją trasę na ul. Piasta. Z powrotem pojedzie tak samo. Na trasie zastępczej będą ustawione przystanki tymczasowe.

W związku pracami Wodociągów Białostockich w ul. Lipowej, także od czwartku do 22 lipca zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy od Nowego Światu do Częstochowskiej. Dopuszczony zostanie jedynie dojazd mieszkańców i służb komunalnych oraz ruch pieszych. Utrudnienia spowodowane są budową kanału deszczowego wraz z przyłączami i odbudową nawierzchni.

E.S.
1004 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39