POLECAMY
Na ścieżce przy torach w Grajewie znaleziono zwłoki kobiety. Prawdopodobnie przyczyną jej śmierci było wychłodzenie organizmu.
W niedzielę (6.02) rano na ścieżce przy torach kolejowych w Grajewie znaleziono zwłoki kobiety. - Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że była to 73-letnia mieszkanka tej miejscowości. Wstępnie wyklucza się, aby w zdarzeniu brały udział osoby trzecie. Prawdopodobnie przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu - informację podał sierżant Marek Skutnik. Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 08:10
Kryminalne 08:00
Aktualności 2026.06.23 16:10
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 14:00
Aktualności 2026.06.23 13:50
Aktualności 2026.06.23 13:27
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji