Przydałby Ci się tablet? Nie czekaj w kolejce do lekarza i weź udział w konkursie

2018.03.21 14:12
Można wygrać jednego z pięciu tabletów. Wystarczy zapisać się do lekarza przez portal e-zdrowie i wymyślić hasło promujące to rozwiązanie. Termin? Do 30 kwietnia.
Przydałby Ci się tablet? Nie czekaj w kolejce do lekarza i weź udział w konkursie
Fot: pixabay.com

Urząd marszałkowski zorganizował konkurs pn. "Nie stój w kolejce – zarejestruj się do lekarza przez internet!". Inicjatywa ruszyła pod koniec ubiegłego roku i od tego czasu każdy pełnoletni mieszkaniec naszego województwa, który zarejestruje się do specjalisty przez portal pacjenta e-Zdrowie i otrzyma od podmiotu leczniczego potwierdzenie terminu wizyty, będzie mógł wziąć udział w losowaniu jednego z pięciu tabletów.

Konkurs pierwotnie miał zakończyć się wraz z lutym. Jednak, jak się okazuje, to zabawa, która cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego też czas jej trwania został wydłużony do 30 kwietnia.

Zmieniła się też inna ważna rzecz. Teraz poza tym, że należy dokonać elektronicznej rejestracji na wizytę poprzez portal znajdujący się pod adresem: ezdrowie.wrotapodlasia.pl, a po wysłaniu rezerwacji terminu, zaakceptować jego regulamin i kliknąć przycisk "Wyślij zgłoszenie", trzeba także na adres konkurs.ezdrowie@wrotapodlasia.pl wysłać hasło. Ma ono opisywać zalety wynikające z korzystania z Portalu Pacjenta lub systemu e-Zdrowie.

Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie pozwala na zarejestrowanie się on-line do prawie 300 poradni specjalistycznych w szpitalach w naszym regionie. Zapewnia on też m.in. dostęp - za pośrednictwem sieci - do dokumentacji medycznej.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1559 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39