POLECAMY
14-letnia dziewczyna wybiegła z autobusu. Teraz jest w szpitalu dziecięcym. Potrąciła ją osobówka.
W sobotę (7.04)., ok. godz. 10.40, w Klepaczach (gmina Choroszcz) doszło do wypadku drogowego. Na przystanku - ul. Niewodnicka - z autobusu wybiegła 14-letnia dziewczyna. Została potrącona przez skodę fabię. Za kierownicą auta siedział 26-letni mężczyzna. Policja poinformowała, że był trzeźwy. Nastolatka trafiła do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Na miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu.
Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl
Aktualności 08:00
Ciekawostki 08:00
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Sport 2026.06.25 14:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji