Rak-Bud Rally Team wystartuje w 22. Rajdzie Dolnośląskim

2012.10.19 00:00
Radosław Raczkowski i Łukasz Gwiazda załoga RAK-BUD Rally Team już w najbliższy weekend wystartuje w 22. Rajdzie Dolnośląskim. Będzie to ostatnia, 7 runda RSMP w tym roku, na której rozstrzygną się losy poszczególnych klasyfikacji końcowych.
Rak-Bud Rally Team wystartuje w 22. Rajdzie Dolnośląskim
Fot: materiały klubu
Załoga Rak-Bud Rally Team szykuję się do kolejnego startu

- Rajd Dolnośląski, jest to eliminacja, w której mam największe doświadczenie z całego kalendarza RSMP, poza tym są to pierwsze zawody, w jakich wystartowałem w Rajdowym Pucharze Polski, dlatego wiąże z tym rajdem wiele miłych wspomnień. W tym roku jest to ostatni rajd sezonu, na którym zapadną rozstrzygnięcia w końcowej klasyfikacji sezonu. W poszczególnych klasach samochodów przednionapędowych sytuacja jest jeszcze otwarta i zapowiada się bardzo zacięta walka. My też powalczymy o jak najlepszy wynik i zdobycz punktową, w szczególności interesuje nas grupa R oraz klasyfikacja Citroen Racing Trophy Polska - powiedział Radosław Raczkowski.

- Jeszcze dobrze nie ostygliśmy po Rajdzie Polskim, a już szykujemy się do następnej eliminacji. Samochód doskonale przygotowany, myślę że my również, więc stajemy do boju o jak najlepszą pozycję w Rajdzie Dolnośląskim. Końcówka sezonu bardzo zacięta, więc od samego początku musimy walczyć o jak najlepsze czasy na odcinkach specjalnych - dorzuca Łukasz Gwiazda.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

639 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39