Refleksje zapisane na ziemi. Warsztaty dla dzieci i młodzieży w Arsenale

2011.08.01 00:00
W najbliższą niedzielę, 7 sierpnia, Galeria Arsenał organizuje warsztaty, na których będzie można zobaczyć swoje marzenia. Trwają zapisy.
Refleksje zapisane na ziemi. Warsztaty dla dzieci i młodzieży w Arsenale
Fot: materiały organizatora

Dwu - trzygodzinne zajęcia są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 10 - 16 lat. Po okiem artystów: Samvel Baghdasaryan i Armine Hovhannisyan, którzy uczestniczą w wystawie "Podróż na Wschód" uczestnicy stworzą sytuację artystyczną polegającą na wizualizacji pozytywnych emocji związanych z marzeniami, życzeniami, dobrymi myślami. Prowadzący proponują, by ziemia była podstawowym materiałem wykorzystywanym przez warsztatowiczów. W związku z tym, uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą niewielkiej ilości ziemi ze swego najbliższego otoczenia: piaskownicy, ogródka, podwórka itp.
 
Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: k.kida@galeria-arsenal.pl do piątku, 5 sierpnia. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty będą tłumaczone na język polski, więc znajomość języków obcych nie jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa. Zajęcia rozpoczną się o godz. 12. Wstęp wolny.

MAG

Polecamy lokal
1453 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39