POLECAMY
Ponad 100 tysięcy pań obejrzało już filmy w organizowanym przez Heliosa "Kinie Kobiet”. Ten cieszący się nieprzerwanym zainteresowaniem cykl projekcji "tylko dla kobiet" niedługo skończy dwa lata.
Cykl "Kino Kobiet" działa nieprzerwanie od listopada 2011 roku i cieszy się rosnącym powodzeniem towarzyskich miłośniczek srebrnego ekranu. Przed każdym filmem organizowane jest specjalne show, gdzie oprócz konkursów z nagrodami odbywają się np. pokazy mody, tańca, degustacje, spotkania. - Każde spotkanie przynosi coś nowego, a poszczególne kina mają własne pomysły na urozmaicenie wieczorów. Mieliśmy już występ magika w Białymstoku czy Koninie, warsztaty sushi w Rzeszowie, spotkanie z Agnieszką Maciąg w kinie Femina czy występ Orkiestry Dętej w Koninie - opisuje Urszula Komsta, szef projektu Kino Kobiet w sieci Helios. Seanse odbywają się raz w miesiącu w 28 miastach, we wszystkich 31 kinach sieci Helios. W ramach "Kina Kobiet" najczęściej pokazywane są premierowe hity z romantyczną, komediową lub wzruszającą historią. Projekt gromadzi w ramach jednego wieczoru blisko 7000 kobiet na "jednym seansie", co daje największą widownię w kraju.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji