Remonty chodników na różnych osiedlach. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia

2024.04.01 19:59
Zarząd Dróg Miejskich poinformował o kolejnej porcji utrudnień drogowych - tym razem wszystkie związane są z remontem chodników.
Remonty chodników na różnych osiedlach. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia
Fot: MW

Armii Krajowej

W dniach od 2 do 30 kwietnia planowany jest remont chodnika przy ulicy Armii Krajowej, na odcinku od budynku nr 10 do ulicy Niskiej, po prawej stronie, idąc w kierunku Alei Niepodległości. W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu pieszych polegające na przekierowaniu ruchu na drugą stronę ulicy, a także utrudnienia związane z miejscowym zawężeniem parkingów.

Słonecznikowa

W dniach od 3 do 15 kwietnia na chodniku przy ulicy Słonecznikowej 11, po prawej stronie, idąc w kierunku ulicy ks. Jerzego Popiełuszki, w związku z planowanym remontem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pieszych polegające na miejscowym zawężeniu chodnika.

Troczewskiego

W dniach od 2 do 5 kwietnia planowana jest budowa chodnika wzdłuż ulicy Zbigniewa Troczewskiego, na odcinku od ul. Nowosielskiej do budynku nr 1, po prawej stronie, idąc w kierunku ulicy Nowosielskiej. W związku z powyższym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym polegające na miejscowym zawężeniu jezdni.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych termin występowania wyżej wymienionych utrudnień może ulec wydłużeniu.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.reducha@bialystokonline.pl
1018 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39