Reni Jusis w Bella Vita. Promocja Poradnika dla Zielonych Rodziców

2011.12.13 00:00
Piosenkarka Reni Jusis i reżyserka Magda Targosz napisały razem książkę "Poradnik dla Zielonych Rodziców", w której zachęcają do ekorodzicielstwa. Promocja wydawnictwa i spotkanie z autorkami odbędzie się we czwartek, 15 grudnia w lodziarni Bella Vita.
Reni Jusis w Bella Vita. Promocja Poradnika dla Zielonych Rodziców
Fot: materiały organizatora

"Poradnik dla zielonych rodziców" jest dla tych, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą, w bliskości ze swoimi dziećmi, a także tych, którzy są w ogóle "zieleni" w temacie rodzicielstwa. Weryfikuje wiele utartych, wygodnych poglądów funkcjonujących w dzisiejszym społeczeństwie. Wskazuje matkom i ojcom ścieżkę intuicji i świadomego podejścia do "wynalazków" dzisiejszego świata. Umacnia ich pewność siebie w podejmowaniu nieraz mało popularnych decyzji.

Na poszczególne rozdziały składają się wywiady z ekspertami. Występują wśród nich: prof. Janusz Książyk, pediatra i gastroenterolog, kierownik Kliniki Pediatrii z Centrum Zdrowia Dziecka; Maria Romanowska, położna związana ze Stowarzyszeniem Dobrze Urodzeni i Domem Narodzin; Monika Staszewska, położna, przez wiele lat udzielała porad laktacyjnych w miesięczniku "Dziecko"; Małgorzata Czarniecka, instruktorka masażu niemowlęcego, współpracuje z Fundacją Rodzić po Ludzku; Agnieszka Stein, psycholożka dziecięca, propaguje rodzicielstwo bliskości.

Książka jest zbiorem inspiracji, m.in.: robienia "czegoś z niczego", przepisów na domowe kosmetyki, sposobów na ekologiczne sprzątanie. Znajdziemy w niej także wykrój nosidła i pieluszki wielorazowej! Podpowiada jak dobrze poczuć się w skórze rodzica i być w zgodzie z (własną) naturą.

Rozmowę z autorkami książką - Renią Jusis i Magdą Targosz poprowadzi Magda Polak z Klubu Mam. W spotkaniu weźmie również udział Joanna Mendecka - autorka fragmentu poradnika dotyczącego odżywiania.

Początek o godz. 17 w Bella Vita przy ul. Rynek Kościuszki 22.

MAG

1853 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39