Rogowski Development

ul. Legionowa 28 lok. 202
15-281 Białystok

tel. 85 749 99 09
fax. 85 749 99 02
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.30, SOB: 9.00 - 13.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 76391

Jak budować mieszkania, aby ludzie czuli się w nich dobrze?

Grupa Rogowski Development została założona przez wieloletnich praktyków oraz pasjonatów branży. Naszym zadaniem jest odpowiedzenie w praktyce na pytanie "Jakie mieszkania sprawią, że ludzie będą się w nich dobrze czuć?".

Filarem firmy jest Prezes Remigiusz Rogowski - współwłaściciel firmy developerskiej "Wersal Podlaski" od lat z powodzeniem działającej na terenie Białegostoku i Warszawy. Rogowski Development to firma rodzinna - wyróżniamy się starannością i jakością naszych prac na każdym etapie.

Po pięciu latach działalności, sprzedaniu ponad ośmiuset mieszkań i otwarciu budów kolejnego tysiąca jesteśmy bliscy przekonania, że mamy odpowiedź na tytułowe pytanie.

Naszym celem jest takie kreowanie otoczenia, aby każdy z jego mieszkańców znalazł w nim odrobinę siebie.

W praktyce oznacza to staranny dobór terenów inwestycyjnych z uwzględnieniem kluczowych czynników, staranne dopracowanie projektów budowlanych, inwestycyjnych czy komunikacyjnych oraz standard wykonania prac, który firmujemy nazwiskiem Prezesa.

W budownictwie mieszkaniowym kluczowy jest pomysł na osiedle.

Kładziemy nacisk na właściwe zagospodarowanie działek tak, aby pozostawić mieszkańcom przestrzeń wypoczynku i rekreacji. Zakładamy i planujemy realistyczną pojemność osiedli, aby nie koncentrować na nich ruchu samochodowego. Dbamy o czytelne i funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń z wyraźnie zarysowanym strefowaniem poszczególnych funkcji użytkowych po to, aby mieszkanie stało się wygodnym miejscem do życia i wypoczynku. Przekraczamy normy rozmiarów okien, aby wnętrza były lepiej naświetlone. Każda inwestycja powstaje tak, jakbyśmy przygotowywali ją dla swoich najbliższych.

To wszystko sprawia, że Grupa Kapitałowa Rogowski Development, pomimo cen przewyższających lokalne poziomy, osiągnęła pozycję lidera rynku białostockiego oraz stała się zauważalną i cenioną na rynku warszawskim, gdzie realizujemy wyłącznie zaawansowane i innowacyjne projekty mieszkalno-użytkowe.

Dynamika sprzedaży wskazuje, że coraz więcej Klientów obdarza nas swoim zaufaniem. A ono jest dla nas najważniejszym celem w pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą firmy na stronie www.rogowskidevelopment.pl

Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
Rogowski Development
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
461 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39