Rolety zaciemniające - idealna ochrona przed słońcem

dodane dnia: 2024-05-07 przez: GD Bogdan Kalinowski
Termin promocji: 2024-05-07 - 2024-12-31
https://bialystok.grupadekarska.pl/oferta/okna-dachowe/velux/

W kolekcji rolet VELUX można znaleźć zarówno klasyczne, jak i modne, stylowe kolory i subtelne wzory, które pięknie pasują do każdego domu i każdej przestrzeni.

Wszystkie rodzaje rolet są dostępne w szerokiej gamie kolorów, które można mieszać i dopasowywać, wybierając różne lub podobne kolory rolet do różnych pokoi. Do wyboru są prowadnice w kolorze białym lub srebrnym. Białe prowadnice doskonale pasują do białych okien dachowych.

Obsługa manualna z bezstopniową regulacją
Manualnie obsługiwane rolety z uchwytami pozycjonującymi są niezwykle łatwe w użytkowaniu. Roleta jest przymocowana do górnego kasetonu w oknie dachowym i porusza się w bocznych prowadnicach zapewniających płynne przesuwanie i bezstopniową regulację pozycji.

Aby obsługiwanie manualnie sterowanych rolet było jeszcze łatwiejsze, można dokupić drążki, elementy przedłużające oraz adaptory.

Sterowane zdalnie przy pomocy klawiatury naściennej i zasilane solarnie
Zasilane energią słoneczną rolety są sterowane przy pomocy klawiatury naściennej znajdującej się w zestawie z roletą. Roletami można sterować z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Sterowane zdalnie przy pomocy klawiatury naściennej i zasilane elektrycznie
Zdalnie sterowane i zasilane elektrycznie rolety są sterowane za pomocą klawiatury naściennej znajdującej się w komplecie z elektrycznym oknem dachowym VELUX. Jest to bardzo intuicyjne rozwiązanie umożliwiające łatwą zdalną obsługę rolet. Roletami można sterować z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

1256 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39