Biurka Ergodesk Białystok - Ergodesk

dodane dnia: 2018-02-19 przez: Ergonomika Sp. z.o.o.
Termin promocji: 2018-02-19 - 2028-02-19
Kupując biurko dla dziecka możesz już teraz zainwestować w model, który będzie spełniał swoją rolę przez lata. Biurka z serii ERGODESK dzięki regulacji wysokości pozwalają tak podwyższyć blat, aby mogła przy nim pracować osoba o wzroście 175 cm. Robiąc zakupy z przedszkolakiem pomyślisz zatem również o jego warunkach do nauki i pracy na przyszłość.

Czym wyróżniają się modele biurek ERGODESK?

Każdy model biurka wykonany jest z zastosowaniem solidnych materiałów, trwałych akcesoriów mocujących oraz wykończony tak, aby zwiększać bezpieczeństwo w pokoju dziecięcym, na przykład za sprawą zaokrąglonych rogów blatu. Dzieci doceniają także:

• prosty mechanizm regulacji – bezpieczna i łatwa regulacja wysokości,
• blat antypoślizgowy – powłoka zapobiegająca przesuwaniu się przedmiotów,
• blat pojedynczy lub podwójny – zawsze z regulacją kąta nachylenia,
• możliwość uzupełnienia akcesoriami – dodatkowe nadstawki, szuflady,
• wysoka jakość wykonania – trwałe oraz solidne płyty MDF.

Nauka oraz zabawa przy biurku to codzienne czynności, które za sprawą biurek ERGODESK będą znacznie prostsze i przyjemniejsze. Sprawdź naszą ofertę:

https://ergodesk.com.pl/biurka-dla-dzieci/biurka-ergodesk/

Gama wzorów i kolorów w biurkach ERGODESK

Atutem proponowanych przez nas modeli są różne wersje kolorystyczne zarówno samego blatu, jak też jego obramowania oraz koloru podstawy biurka. Do wyboru są blaty:

• w kolorze drewna lub białym – dotyczy to całej powierzchni roboczej blatu, pokrytej odpowiednim laminatem z powłoką antypoślizgową PU NON SLIP,
• z kolorowym obramowaniem – barwa blatu jak powyżej, natomiast jego obramowanie to zależnie od modelu: zielony, niebieski, różowy, brązowy.

Blaty naszych biurek mają klasę E1, przypisaną płytom MDF wysokiej jakości.

Certyfikaty biurek oznaką bezpieczeństwa

Wszystkim biurkom ERGODESK nadane zostały certyfikaty: polski ISO9001 i szwajcarski SGS. Oba te odznaczenia świadczą o licznych normach przestrzeganych w procesie produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży, a przede wszystkim o tym, że biurka są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka.

Zamów wybrany model na naszej stronie lub skontaktuj się z nami w przypadku pytań. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.

Odwiedź naszą stronę główną: https://ergodesk.com.pl/

729 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39