Romantyczne tête-à-tête w kinach Helios

2023.02.07 15:47
Dla jednych komercyjne święto, dla innych świetna okazja, by spędzić miły wieczór w towarzystwie ukochanej osoby, czyli Walentynki. Sieć Kin Helios zaprasza na pokazy filmów, które opowiadają o różnych wymiarach miłości.
Romantyczne tête-à-tête w kinach Helios
Fot: Materiały prasowe
Film "Heaven in hell"

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Dobrym pomysłem na spędzenie randki z ukochaną osobą jest obejrzenie filmu. Można to zrobić w zaciszu domu, jednak warto wybrać się do kina. Heliosy mają w swojej ofercie ciekawe propozycje.

Już od 10 lutego na ekrany kin powraca kultowa produkcja Jamesa Camerona. Historia miłości Jack'a i Rose po 25 latach od premiery "Titanica" ponownie będzie wzruszać widzów. Film będzie można obejrzeć w wersji 3D.

W walentynkowym repertuarze znalazła się także nowa produkcja twórców "365 dni", mianowicie "Heaven in Hell". Film opowiada o porywającym romansie między dojrzałą, ustatkowaną kobietą a młodym mężczyzną. W rolach głównych występują Magdalena Boczarska i Simone Susinna.

Podczas tegorocznych Walentynek Heliosy pokażą również gorący romans Channinga Tatuma i Salmy Hayek w finałowej części filmu o świecie męskiego striptizu, czyli "Magic Mike: Ostatni taniec".

A dla par, które stronią od filmowych romansowych historii, kina Helios proponują "Nieromantyczny Maraton Grozy", podczas którego będzie można premierowo obejrzeć filmy, budzące strach i emocje. 10 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery Helios przygotował aż cztery przerażające horrory z premierowym pokazem filmu "Abyzou" na początek. Opowieść o starożytnym demonie przeprowadzi widzów do kolejnej makabrycznej kostnicy w przedpremierowym "Play dead". Po krótkiej przerwie zrobi się jeszcze mroczniej za sprawą filmów: "Oczy demona" oraz "Control".

Oprócz ciekawych filmów, sieć kin Helios przygotowała walentynkowy konkurs dla kinomanów. Aby wygrać w konkursie należy stworzyć plakat idealnego filmu o miłości. Zgłoszenia konkursowe muszą przede wszystkim zawierać autorskie zdjęcie oraz tytuł samodzielnie wymyślonego filmu. Można wygrać "Zestawy Kinomana dla Dwojga", czyli podwójne zaproszenia do kina oraz zestaw barowy dla dwojga. Konkurs potrwa do 14 lutego włącznie. Zgłoszenia należy wysłać korzystając z formularza dostępnego na stronie Kin Helios.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1190 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39