Rusza kino samochodowe w Galerii Podlaskiej

2009.06.05 00:00
Od piątku, 5 czerwca będzie można obejrzeć najciekawsze filmy ostatnich lat pod chmurką. Internauci wybierają je w sondzie na naszym portalu.

Letnie kino samochodowe to projekt Galerii Podlaskiej. Wystartował w zeszłym roku i cieszył się dużą popularnością. Ponad 30 filmów obejrzało 12 tysięcy widzów. Tego lata kino samochodowe, pierwsze takie i jedyne w województwie podlaskim, powraca.

Pokazy odbywają się na parkingu galerii przy ul. Wysockiego 67. Wystarczy przyjechać autem, zaparkować w dobrym miejscu, ustawić odpowiednią częstotliwość w radiu i oddać się przyjemności oglądania filmu na wielkim ekranie ustawionym na świeżym powietrzu. Projekcje rozpoczynają się po zmierzchu, około godz. 22.

Na filmy można wybrać się w każdy piątek, sobotę i niedzielę. W piątki króluje komedia, a konkretny tytuł wybrali internauci na naszym portalu. W tym tygodniu będzie to "Jak ugryźć 10 milionów dolarów". Repertuar na pozostałe dni jest już ustalony. Soboty upłyną pod znakiem mocnych wrażeń. Natomiast w niedziele będzie można obejrzeć komedie romantyczne. Na początek filmy "Amnezja" i "Rozmowy nocą". Na kolejny piątek przygotowano do wyboru tytuły: "Wesele", "Czyja to kochanka" i "Tak się robi telewizję". Głosowanie już trwa. 13 czerwca będzie można zobaczyć film "Amityville", a 14 - "Układ prawie idealny".

W programie ponadto takie hity, jak "Good bye, Lenin!", "Mr&Mrs Smith", "Czego pragną kobiety" czy "Miasto aniołów". W sumie wybierać można z ponad 50 tytułów.

Letnie kino samochodowe ma działać do 27 września. Wszystkie filmy można oglądać w nim bezpłatnie.

andy

556 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39