Rusza Letnia Grand Prix. Na Dojlidach znów królować będzie siatkówka plażowa

2024.05.20 13:14
W najbliższą sobotę (25.05) rozegrany zostanie pierwszy turniej zaliczany do cyklu Letniej Grand Prix. W sumie w ramach całego wydarzenia ma zostać przeprowadzonych aż pięć siatkarskich imprez.
Rusza Letnia Grand Prix. Na Dojlidach znów królować będzie siatkówka plażowa
Fot: Letnia Grand Prix

W poprzednim roku turnieje rozgrywane w ramach Letniej Grand Prix cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i nie inaczej jest i tym razem. Do pierwszych zawodów, które dojdą do skutku już w sobotę (kat. open), zgłosiło się tak wiele par, że organizatorzy postanowili dopuścić do gry większą niż pierwotnie zakładano liczbę zespołów.

- Na pierwszy turniej Letniej Grand Prix, który odbędzie się 25 maja 2024 r. na białostockiej plaży Dojlidy, zgłoszonych zostało aż 37 drużyn. Prawdziwe szaleństwo, zwłaszcza że turniej zaplanowaliśmy na 24 zespoły. Po burzliwych naradach postanowiliśmy po raz kolejny wyjść naprzeciw waszym potrzebom. Uruchomiamy czwarte boisko i rozszerzamy formułę turnieju do 32 drużyn - poinformowali przed kilkoma dniami organizatorzy wydarzenia.

Inauguracyjne zawody przeprowadzone zostaną na terenie OSW Dojlidy już za kilka dni, a kolejne imprezy planowane są 30 maja, 31 maja (turniej dla dzieci i młodzieży), 1 czerwca (turniej kobiecy) oraz 22 czerwca. Dodatkowo w dniach 1-2 czerwca dojdzie do skutku IX Ogólnopolski Nocny Turniej Siatkówki Plażowej.

Zapisy do poszczególnych turniejów odbywają się drogą internetową.

Wstęp na siatkarskie zawody w roli kibica jest wolny. Z kolei wejście do Ośrodka Sportów Wodnych Dojlidy nie wymaga uiszczenia opłaty do 2 czerwca.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1474 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39