Rusza rekrutacja uzupełniająca na UwB

2012.07.26 00:00
Osoby, które nie zostały przyjęte na wybrane przez siebie kierunki studiów na Uniwersytecie w Białymstoku mają szansę na indeks na jednym z 13 kierunków uczelni. 26 lipca rusza rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne I i II stopnia.
Rusza rekrutacja uzupełniająca na UwB
Fot: archiwum

Wolne miejsca są jeszcze m.in. na kierunkach zamawianych - fizyka i ochrona środowiska, gdzie przyszli studenci mogą przez cały okres studiów pierwszego stopnia dostawać do 1000 zł stypendium miesięcznie za wyniki w nauce (w pierwszym semestrze na podstawie wyników matur). Przewidziane są również stypendia stażowe. Co więcej, można się starać o przyjęcie na kierunki: biologia, biologia z geografią, filologia białoruska z jęz. angielskim, filologia francuska, filologia rosyjska, historia, informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, informatyka, informatyka i ekonometria, matematyka i socjologia.

Kandydaci mogą rejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) na stronie www.uwb.edu.pl/rekrutacja. Znajdują się tam informacje dotyczące kryteriów kwalifikacji na studia, wymaganych dokumentów oraz płatności.

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1201 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39