Ruszyła gastronomia w Outlet Białystok. Na początek pizzeria

2015.08.28 00:00
W centrum wyprzedażowym przy ul. Wysockiego rozpoczęła działalność restauracja Pizza Italia, oferująca bogaty wybór dań kuchni włoskiej. Inauguruje ona zarazem działalność strefy food court, czyli usługi gastronomiczne w tym obiekcie.
Ruszyła gastronomia w Outlet Białystok. Na początek pizzeria
Fot: pixabay.com

Restauracja zaproponuje klientom szeroki wybór dań kuchni włoskiej: makaronów, pizzy oraz deserów. Będzie ona również doskonałym miejscem odpoczynku dla klientów. Pizza Italia to pierwszy z elementów nowo tworzonej strefy food court, która sukcesywnie będzie poszerzana. Negocjowana jest umowa z kolejnym najemcą, który otworzy lokal o charakterze kawiarnianym, z rozbudowaną ofertą deserów lodowych oraz ciast.

Utworzenie strefy food court jest jednym z elementów procesu rozbudowy, czyli tzw. II fazy inwestycji. Zakłada ona utworzenie ponad 1,9 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej, na której znajdzie się kilkanaście nowych lokali. Zostaną one przeznaczone m.in. na salony z odzieżą damską i dziecięcą, sklepy obuwnicze, jubilerskie oraz salony wyposażenia wnętrz.

- Ze względu na przeprowadzone badania i ankiety wśród klientów, których wyniki wskazywały na potrzebę poszerzenia oferty odzieżowej - zwłaszcza w sektorze damskim i dziecięcym - rozpoczęła się rozbudowa, która umożliwi otwarcie kilkunastu nowych sklepów właśnie z tego segmentu - komentuje Wojciech Wilczak, koordynator ds. najemców w Outlet Białystok.

Nowa część budynku powinna być otwarta dla klientów jeszcze w październiku tego roku.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1041 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39