Rynny - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Wybierając rynny w KBB Orso możecie Państwo poznać propozycje uznanych producentów, a następnie dobrać wersję odpowiednią dla siebie. Systemy orynnowania zawierają wiele elementów poza samą rynną i rurą spustową, dlatego ważny jest również fachowy montaż. Odpowiednio zamocowane części danego systemu są gwarancją skutecznego odprowadzania wody z połaci dachowych.

Na potrzeby realizacji w Białymstoku i innych miastach, Klienci mogą wybierać spośród rynien:
• PCV, które są lekkie, odporne na odkształcenia i uszkodzenia, a jednocześnie stabilne; tworzywo barwione jest w masie, a gotowe systemy orynnowania nie blakną pod wpływem promieni słonecznych oraz wilgoci;
•stalowych, które dzięki odpowiednim powłokom zabezpieczającym (ocynk lub lakier poliuretanowy) są odporne na korozję; dodatkowo w tej wersji mogą stanowić część instalacji odgromowej.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/rynny/

Standardem jest półokrągły profil rynny, natomiast możecie się Państwo zdecydować również na wersję kwadratową i prostokątną. Analogicznie rury spustowe mogą być okrągłe, kwadratowe i prostokątne.

Poza podstawową funkcją odprowadzania wody deszczowej, zadaniem rynien jest również zbieranie oraz odprowadzanie wód z roztopionego na dachu śniegu. Ponadto, rynna może być wyposażona w specjalną, niewidoczną z zewnątrz siatkę, na której osiadają opadłe liście, czy niesione z wiatrem gałęzie.

Obsługa systemów orynnowania jest prosta, wymaga jedynie sezonowych przeglądów. W przypadku wszelkich niedrożności, zanieczyszczenia usuwać można przez specjalne czyszczaki, czyli elementy zamknięte pokrywą u dołu rury spustowej. Tam gromadzą się wszelkie zatory. Elementem rury spustowej może być również rewizja, czyli dodatkowe ujście pozwalające na zbieranie wody deszczowej.

Im większe i bardziej zaawansowane konstrukcyjnie połacie dachowe, tym większe systemy potrzebne są do ich obsługi. KBB Orso to miejsce, gdzie poznacie Państwo gotowe rozwiązania i wybierzecie to jedno, optymalne na Państwa dach.

W sprzedaży produkty marki: Niagara, Bud-Masz.

612 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39