Samba, argentyńskie tanga i wiele gorących rytmów w Nie Teatrze [BILETY]

2023.03.06 15:50
Brazylijska samba, gorąca atmosfera argentyńskiego tanga i wiele innych rytmów będzie rozbrzmiewać podczas koncertu Woch&Guzik Duo feat. Kaja Mianowana w Nie Teatrze już w piątek (10.03).
Samba, argentyńskie tanga i wiele gorących rytmów w Nie Teatrze [BILETY]
Fot: Krzysztof Karpiński

Adama Wocha i Roberta Guzika połączyła miłość do latin jazzu i szeroko pojętej world music. Są parą przyjaciół, którzy uwielbiają grać koncerty dla publiczności. W Nie Teatrze wystąpią wspólnie ze znakomitą wokalistką Kają Mianowaną.

Duet Woch&Guzik ma na koncie debiutancką płytę "One Week in Rio". Od 2021 r. muzycy są laureatami programu stypendialnego Fundacji Fabryki Norblina, do którego zostali wybrani spośród kilkuset zgłoszeń, wszystkich gatunków muzycznych z całej Polski. Ich wykonania tętnią gorącymi rytmami, śpiewne melodie grane są z niezwykłym gitarowym kunsztem.

Kaja Mianowana jest niezależną wokalistką oraz aktorką scen musicalowych. Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na specjalności: muzyka dawna. W ramach stypendium studiowała również w Universität für Musik und Darstellende Kunst Graz, w Austrii. Od 13 lat prowadzi aktywną działalność artystyczną, śpiewając muzykę dawną, musical, etniczne pieśni sefardyjskie oraz muzykę filmową.

Koncert "One Week in Rio - Woch&Guzik Duo feat. Kaja Mianowana" odbędzie się w piątek (10.03), o godz. 19:00 w Nie Teatrze.

Możecie wygrać zaproszenia na to wydarzenie: KONKURS.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1200 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39