683 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga. Wyniki weekendowych spotkań

2016.10.14 12:00, Aktualizacja: 2016.10.17 21:03
Hit kolejki w Ekstraklasie, czyli spotkanie Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Jagiellonią Białystok zakończyło się bezbramkowym remisem. Oto pozostałe wyniki weekendowych spotkań w czterech najwyższych klasach rozgrywkowych.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Lotto Ekstraklasa – 12. Kolejka

Piątek (14.10)


Cracovia – Wisła Płock 1:0 (0:0)
Bramka: Wójcicki 55

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 3:2 (2:1)
Bramki: Adam Frączczak 7, 40k, Rafał Murawski 72 - Miroslav Radović 24, 74

Sobota (15.10)

Górnik Łęczna – Arka Gdynia 0:0 (0:0)

Piast Gliwice – Ruch Chorzów 2:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Mokwa 41, Aleksandar Sedlar 86 - Jarosław Niezgoda 60

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk 1:2 (0:2)
Bramki: Martin Nešpor 49 - Rafał Janicki 5, Grzegorz Kuświk 31

Niedziela (16.10)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok 0:0 (0:0)

Lech Poznań – Wisła Kraków 1:1 (0:0)
Bramki: Darko Jevtić 69 - Paweł Brożek 90

Poniedziałek (17.10)

Korona Kielce – Śląsk Wrocław 1:2 (0:0)
Bramki: Dani Abalo 83 - Kamil Dankowski 69, Adam Kokoszka 85

Tabela po 12 kolejkach

1. Lechia Gdańsk 12 25 18:14
2. Jagiellonia Białystok 12 24 21:7
3. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12 24 14:13
4. Zagłębie Lubin 12 20 18:10
5. Arka Gdynia 12 18 15:11
6. Cracovia 12 16 20:12
7. Lech Poznań 12 16 12:14
8. Wisła Płock 12 15 15:15
9. Pogoń Szczecin 12 14 16:15
10. Śląsk Wrocław 12 14 12:13
11. Piast Gliwice 12 14 12:18
12. Korona Kielce 12 14 14:25
13. Legia Warszawa 12 13 15:15
14. Górnik Łęczna 12 11 13:14
15. Ruch Chorzów 12 11 13:22
16. Wisła Kraków 12 11 12:22


I liga – 13. kolejka

Piątek (14.10)

Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów 2:1 (0:0)
Bramki: Angielski 56, Kaczmarek 76 - Bednarski 87

Sobota (15.10)

Stal Mielec – Wisła Puławy 0:1 (0:0)
Bramka: Iwan Łytwyniuk 54

Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice 0:1 (0:1)
Bramka: Mateusz Bartków 38sam.

MKS Kluczbork – Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:0)
Bramki: Kamil Nitkiewicz 22 - Michał Markowski 66

GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
Bramka: Damian Chmiel 64

Bytovia Bytów – Wigry Suwałki 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Wacławczyk 81 - Damian Kądzior 59k

Niedziela (16.10)

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Bramka: Daniel Gołębiewski 45

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica 1:0 (0:0)
Bramka: Martin Pribula 60

Górnik Zabrze – Stomil Olsztyn 2:0 (2:0)
Bramki: Adam Wolniewicz 24, Igor Angulo 30

Tabela po 13 kolejkach

1. Zagłębie Sosnowiec 13 26 28:17
2. GKS Katowice 13 25 15:7
3. Chojniczanka Chojnice 13 22 22:17
4. Bytovia Bytów 13 20 18:15
5. Sandecja Nowy Sącz 13 19 15:12
6. Górnik Zabrze 13 19 16:13
7. Pogoń Siedlce 13 19 12:12
8. Wigry Suwałki 12 19 18:13
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18 14:12
10. Miedź Legnica 13 18 15:10
11. Chrobry Głogów 13 15 18:21
12. Stomil Olsztyn 13 14 17:11
13. Wisła Puławy 13 14 17:22
14. Olimpia Grudziądz 12 14 18:20
15. GKS Tychy 13 14 11:18
16. Stal Mielec 13 11 10:22
17. MKS Kluczbork 13 10 12:23
18. Znicz Pruszków 13 9 9:20

II liga – 13. kolejka

Piątek (14.10)

ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo 2:0 (1:0)
Bramka: Siwek 22, 90+4

Sobota (15.10)

Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów 1:2 (1:1)
Bramki: Daniel Koczon 45 - Robert Pisarczuk 33, Szymon Zgarda 63

Puszcza Niepołomice – Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)
Bramki: Marcel Kotwica 38 - Jakub Bojas 17

Rozwój Katowice – Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Sobotka 31 - Przemysław Szabat 73

Błękitni Stargard Szczeciński – Odra Opole 0:1 (0:0)
Bramka: Łukasz Winiarczyk 84

Olimpia Zambrów – Polonia Bytom 2:1 (1:1)
Bramki: Fabian Piasecki 40, 69 - Arkadiusz Kowalczyk 33

Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Płonka 73

Kotwica Kołobrzeg – Raków Częstochowa 2:2 (2:0)
Bramki: Sebastian Bartlewski 28, Piotr Giel 39 - Przemysław Oziębała 60, Łukasz Góra 85

Radomiak Radom – Warta Poznań 3:2 (2:1)
Bramki: Leândro 3k, 12, 59k - Łukasz Białożyt 28k, Gracjan Goździk 70

Tabela po 13 kolejkach

1. Odra Opole 13 29 23:7
2. Raków Częstochowa 13 27 28:12
3. Radomiak Radom 13 22 15:15
4. Siarka Tarnobrzeg 13 19 23:17
5. Legionovia Legionowo 13 19 19:15
6. Puszcza Niepołomice 13 18 11:9
7. Gryf Wejherowo 13 17 18:18
8. Olimpia Elbląg 13 17 23:20
9. Błękitni Stargard Szczeciński 13 17 14:14
10. Stal Stalowa Wola 13 16 16:21
11. Olimpia Zambrów 13 16 12:21
12. GKS Bełchatów 13 15 19:15
13. ROW 1964 Rybnik 13 13 12:16
14. Polonia Warszawa 13 13 12:15
15. Kotwica Kołobrzeg 13 13 14:18
16. Polonia Bytom 13 12 12:19
17. Warta Poznań 13 12 17:30
18. Rozwój Katowice 13 10 12:18


III liga gr. I – 12. Kolejka

Piątek (14.10)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – MKS Ełk 1:1 (0:1)
Bramki: Patryk Szczepański 71k - Michał Hryszko 36

Sobota (15.10)

Legia II Warszawa – Huragan Wołomin 5:0 (3:0)
Bramki: Sandro Kulenović 5, 59, Tomasz Nawotka 9, Stojan Vranješ 27, Michał Trąbka 78

Sokół Aleksandrów Łódzki – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Wrzesiński 50

Motor Lubawa – Huragan Morąg 0:5 (0:3)
Bramki: Paweł Galik 1, 71, Piotr Karłowicz 40, 43, Mateusz Czorniej 90

ŁKS 1926 Łomża – Ursus Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Rafał Maćkowski 88k - Tomasz Chałas 90k, Mateusz Muszyński 90

Concordia Elbląg – Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:0)
Bramki: Michał Kiełtyka 43 - Łukasz Sołowiej 53

Niedziela (16.10)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie 5:0 (4:0)
Bramki: Wiktor Żytek 10k, 32, Mateusz Broź 14, 70, Jakub Rozwandowicz 24

Pelikan Łowicz – Sokół Ostróda 1:0 (0:0)
Bramka: Jurij Hłuszko 81

ŁKS Łódź – Widzew Łódź 2:2 (1:0)
Bramki: Jewhen Radionow 25, Maksym Kowal 90 - Daniel Mąka 49, Mateusz Michalski 62

Tabela po 12 kolejkach

1. ŁKS Łódź 12 30 26:3
2. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12 26 29:13
3. Widzew Łódź 11 25 21:8
4. Legia II Warszawa 11 24 27:14
5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 22 29:14
6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 19 15:8
7. Pelikan Łowicz 11 16 11:12
8. Huragan Morąg 12 16 16:11
9. ŁKS 1926 Łomża 12 15 11:9
10. Jagiellonia II Białystok 12 15 11:18
11. Sokół Aleksandrów Łódzki 12 15 14:15
12. Ursus Warszawa 12 14 16:17
13. Ruch Wysokie Mazowieckie 12 14 13:27
14. Concordia Elbląg 12 12 17:19
15. MKS Ełk 12 11 10:15
16. Sokół Ostróda 12 9 15:20
17. Huragan Wołomin 12 7 7:30
18. Motor Lubawa 12 1 5:40

Rafał Żuk
24@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.