639 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga. Wyniki weekendowych spotkań

2016.10.28 10:25, Aktualizacja: 2016.10.31 22:23
Jagiellonia pokonała na wyjeździe Cracovię, a rezerwy Żółto-Czerwonych wygrały z drugim garniturem Legii Warszawa. Oto wyniki weekendowych spotkań od Ekstraklasy aż po III ligę.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka

Piątek (28.10)


Piast Gliwice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:0)
Bramki: Michał Masłowski 45, Josip Barisić 55 - Patrik Misak 54

Korona Kielce – Legia Warszawa 2:4 (2:1)
Bramki: Miguel Palanca 8k, Rafał Grzelak 12 - Guilherme 29, Nemanja Nikolić 57, Bartosz Rymaniak 61sam., Aleksandar Prijović 83

Sobota (29.10)

Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław 0:3 (0:3)
Bramki: Ryota Morioka 15, Kamil Biliński 21, Peter Grajciar 29

Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 2:1 (1:1)
Bramki: Spas Delew 21, 61 - Jarosław Niezgoda 18

Lech Poznań – Wisła Płock 2:0 (1:0)
Bramki: Dawid Kownacki 9, Marcin Robak 88k

Niedziela (30.10)

Cracovia – Jagiellonia Białystok 1:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Cetnarski 50k - Konstantin Vassiljev 41k, Fedor Cernych 73, Przemysław Frankowski 90

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 1:1 (0:1)
Bramki: Adrian Błąd 65 - Marco Paixao 32

Poniedziałek (31.10)

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków 2:2 (1:1)
Bramki: Arkadiusz Woźniak 45, 49 - Petar Brlek 14, Jakub Bartosz 76

Tabela po 14 kolejkach

1. Lechia Gdańsk 14 29 22:17
2. Jagiellonia Białystok 14 27 25:10
3. Zagłębie Lubin 14 24 22:13
4. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 14 24 15:17
5. Pogoń Szczecin 14 20 21:16
6. Legia Warszawa 14 19 21:18
7. Arka Gdynia 14 19 16:15
8. Lech Poznań 14 19 15:16
9. Śląsk Wrocław 14 18 17:15
10. Cracovia 14 17 23:17
11. Piast Gliwice 14 17 16:22
12. Wisła Płock 14 15 16:19
13. Wisła Kraków 14 15 16:24
14. Górnik Łęczna 14 14 15:18
15. Ruch Chorzów 14 14 18:24
16. Korona Kielce 14 14 16:33

I liga – 15. kolejka

Sobota (29.10)

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 2:1 (1:0)
Bramki: Daniel Chyła 39, Konrad Wrzesiński 52 - Sylwester Patejuk 58k

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

GKS Tychy – Miedź Legnica 0:2 (0:1)
Bramki: Petteri Forsell 23, Mariusz Rybicki 49

MKS Kluczbork – GKS Katowice 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Mandrysz 38, Łukasz Zejdler 71

Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn 0:0 (0:0)

Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1)
Bramka: Łukasz Kosakiewicz 39

Górnik Zabrze – Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Bramka: Przemysław Kita 81

Niedziela (30.10)

Wigry Suwałki – Chrobry Głogów 2:2 (1:0)
Bramki: Kamil Adamek 11, Damian Gąska 55 - Mateusz Machaj 56, Seweryn Michalski 90

Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
Bramki: Jakub Żubrowski 26, Dorian Buczek 76

Tabela po 15 kolejkach

1. Zagłębie Sosnowiec 15 29 30:19
2. GKS Katowice 15 29 18:8
3. Chojniczanka Chojnice 15 28 26:18
4. Sandecja Nowy Sącz 15 23 18:13
5. Pogoń Siedlce 15 23 14:13
6. Bytovia Bytów 15 21 21:19
7. Miedź Legnica 15 21 17:11
8. Wigry Suwałki 15 20 20:19
9. Górnik Zabrze 15 20 17:15
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 20 14:12
11. Olimpia Grudziądz 15 18 21:23
12. Chrobry Głogów 15 17 23:26
13. Wisła Puławy 15 17 20:25
14. Stal Mielec 15 17 13:22
15. Stomil Olsztyn 14 15 17:11
16. GKS Tychy 15 14 12:22
17. Znicz Pruszków 15 12 11:23
18. MKS Kluczbork 14 10 12:25

II liga – 15. kolejka

Piątek (28.10)

ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)
Bramki: Marek Gładkowski 83 - Konrad Korczyński 89

Sobota (29.10)

Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo 2:1 (1:0)
Bramki: Daniel Koczon 16, Michał Żebrakowski 54 - Marcin Wodecki 58

Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Elbląg 4:0 (2:0)
Bramki: Bartosz Flis 23, 51, Michał Magnuski 38, Piotr Wojtasiak 80

Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Fabian Piasecki 22

Raków Częstochowa – Polonia Bytom 1:0 (1:0)
Bramka: Piotr Malinowski 19

Rozwój Katowice – Warta Poznań 1:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Wrzesień 18, Tomasz Wróbel 77

Kotwica Kołobrzeg – Odra Opole 0:3 (0:3)
Bramki: Waldemar Gancarczyk 6k, Tomasz Wepa 31, Łukasz Winiarczyk 43

Niedziela (30.10)

Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Żurek 9, Piotr Stawarczyk 47k

Radomiak Radom – Gryf Wejherowo 3:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Sulkowski 17, Maciej Świdzikowski 58, 77

Tabela po 15 kolejkach

1. Odra Opole 15 32 26:10
2. Raków Częstochowa 14 30 29:12
3. Radomiak Radom 15 28 19:15
4. Siarka Tarnobrzeg 15 23 27:20
5. Olimpia Zambrów 15 22 16:21
6. Puszcza Niepołomice 15 22 13:9
7. Błękitni Stargard Szczeciński 15 21 19:15
8. Legionovia Legionowo 15 20 21:18
9. Olimpia Elbląg 15 18 23:24
10. Gryf Wejherowo 15 18 20:23
11. Stal Stalowa Wola 14 17 17:22
12. GKS Bełchatów 15 15 19:18
13. ROW 1964 Rybnik 15 15 14:18
14. Rozwój Katowice 15 14 14:18
15. Polonia Warszawa 15 14 13:17
16. Kotwica Kołobrzeg 15 14 16:23
17. Polonia Bytom 15 13 14:22
18. Warta Poznań 15 13 17:32

III liga gr. I – 14. kolejka

Sobota (29.10)

Legia II Warszawa – Jagiellonia II Białystok 0:2 (0:0)
Bramki: Maciej Górski 55, 58

Ursus Warszawa – Huragan Wołomin 4:0 (1:0)
Bramki: Tomasz Chałas 17, 55, Patryk Kamiński 75, Jakub Kabala 87

Concordia Elbląg – Huragan Morąg 1:0 (0:0)
Bramka: Hubert Otręba 78

Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
Bramka: Dawid Sarafiński 90

ŁKS 1926 Łomża – Ruch Wysokie Mazowieckie 3:0 (1:0)
Bramki: Paweł Drażba 38, Patryk Pasko 54sam., Rafał Maćkowski 87k

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Ostróda 0:1 (0:1)
Bramka: Roman Mykytyn 30

Niedziela (30.10)

Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1 (0:1)
Bramki: Grzegorz Wawrzyński 76, Jurij Hłuszko 82 - Michał Wrzesiński 42

Motor Lubawa – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:4 (0:2)
Bramki: Miłosz Małachowski 3, 86, Michał Pietroń 13, Grzegorz Domżalski 76

Widzew Łódź – MKS Ełk 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Michalski 44k, Sebastian Zieleniecki 62 - Łukasz Gryko 81

Tabela po 14 kolejkach

1. ŁKS Łódź 14 36 29:4
2. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 29 34:15
3. Widzew Łódź 13 28 23:12
4. Legia II Warszawa 13 27 29:17
5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 25 31:15
6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 22 17:10
7. Ursus Warszawa 14 20 21:17
8. Pelikan Łowicz 13 19 13:14
9. Huragan Morąg 14 19 19:12
10. ŁKS 1926 Łomża 14 18 14:11
11. Jagiellonia II Białystok 14 18 13:20
12. Sokół Ostróda 14 15 17:20
13. Concordia Elbląg 14 15 19:21
14. Sokół Aleksandrów Łódzki 14 15 15:18
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 14 14 14:32
16. MKS Ełk 14 14 17:18
17. Huragan Wołomin 14 10 9:34
18. Motor Lubawa 14 1 6:50

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.