663 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I i II liga

2019.11.29 09:37, Aktualizacja: 2019.12.02 10:58
Piłkarskie rozgrywki w III lidze i CLJ zapadły w zimowy sen, ale w wyższych klasach walka o ligowe punkty wciąż jeszcze trwa. W niedzielę (1.12) podlaskie zespoły zaprezentują się w Bełchatowie (Jagiellonia) oraz w Grodzisku Wielkopolskim (Wigry).
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I i II liga
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 17. kolejka

Piątek (29.11)

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
Bramki: Damjan Bohar 18, Bartosz Białek 60

Wisła Płock - Lech Poznań 0:2 (0:1)
Bramki: Tymoteusz Puchacz 33, Christian Gytkjaer 90+1

Sobota (30.11)

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1:1 (1:0)
Bramki: Michał Nalepa 45k - Hubert Matynia 72

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0:3 (0:0)
Bramki: Robert Pich 57k, Jakub Łabojko 76, Przemysław Płacheta 86

Legia Warszawa - Korona Kielce 4:0 (2:0)
Bramki: Luquinhas 35, Jarosław Niezgoda 44k, Walerian Gwilia 69, José Kante 90+3

Niedziela (1.12)

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 2:1 (0:1)
Bramki: Jakub Wójcicki 65sam., Sebastian Musiolik 90+5 - Bartosz Bida 28

ŁKS Łódź - Cracovia 1:0 (0:0)
Bramka: Dani Ramirez 52k

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
Bramka: Flavio Paixao 31

Tabela po 17 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 17 33 9 6 2 26:15
2. Pogoń Szczecin 17 32 9 5 3 21:14
3. Legia Warszawa 17 32 10 2 5 33:17

4. Cracovia 17 30 9 3 5 24:15
5. Piast Gliwice 17 28 8 4 5 19:17
6. Lechia Gdańsk 17 27 7 6 4 21:16
7. Wisła Płock 17 27 8 3 6 22:26
8. Lech Poznań 17 26 7 5 5 29:18
9. Jagiellonia Białystok 17 26 7 5 5 28:22
10. Zagłębie Lubin 17 22 6 4 7 27:25
11. Raków Częstochowa 17 22 7 1 9 19:25
12. Górnik Zabrze 17 17 3 8 6 16:23
13. Korona Kielce 17 15 4 3 10 10:23
14. ŁKS Łódź 17 14 4 2 11 17:29
15. Arka Gdynia 17 14 3 5 9 13:26
16. Wisła Kraków 17 11 3 2 12 15:29



Fortuna I Liga - 20. kolejka

Piątek (29.11)

Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
Bramka: Fabian Piasecki 78

Sobota (30.11)

Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Żyro 13, Mateusz Mak 15 - Łukasz Sierpina 43k

GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn 1:2 (1:1)
Bramki: Jakub Wróbel 3 - Wojciech Hajda 29, Grzegorz Lech 88k

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 1:3 (1:1)
Bramki: Mateusz Kuzimski 42 - Jacek Podgórski 17sam., Joao Criciuma 58, 77

Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
Bramka: Jose Embalo 62k

Niedziela (1.12)

Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Michalski 6, Patryk Mikita 49k

Warta Poznań - Wigry Suwałki 3:0 (1:0)
Bramki: Gracjan Jaroch 27, Mateusz Kupczak 52k, Michał Ozga 90+3sam.

Odra Opole - GKS Tychy 0:0 (0:0)

Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Łukowski 45, Marquitos 67

Tabela po 20 kolejkach

1. Warta Poznań 20 40 12 4 4 33:18
2. Stal Mielec 20 38 12 2 6 30:18

3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 37 11 4 5 36:21
4. Radomiak Radom 20 36 10 6 4 30:23
5. Olimpia Grudziądz 20 31 9 4 7 34:30
6. Miedź Legnica 20 31 9 4 7 29:26

7. GKS 1962 Jastrzębie 20 30 7 9 4 30:25
8. GKS Tychy 20 30 8 6 6 40:29
9. Zagłębie Sosnowiec 20 26 7 5 8 28:31
10. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 20 26 7 5 8 28:22
11. Stomil Olsztyn 20 26 7 5 8 16:22
12. Sandecja Nowy Sącz 20 25 7 4 9 28:35
13. GKS Bełchatów 20 24 7 3 10 24:27
14. Puszcza Niepołomice 20 23 6 5 9 15:24
15. Chrobry Głogów 20 20 5 5 10 18:33
16. Odra Opole 20 20 5 5 10 16:25
17. Wigry Suwałki 20 19 5 4 11 17:31
18. Chojniczanka Chojnice 20 16 4 4 12 27:39


II liga - 20. kolejka

Sobota (30.11)

Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 2:3 (1:2)
Bramki: Damian Kostkowski 16, Dominik Chromiński 76 - Michał Feliks 10, 63, Grzegorz Marszalik 40

Skra Częstochowa - Lech II Poznań 0:0 (0:0)

Błękitni Stargard - Widzew Łódź 1:3 (0:2)
Bramki: Jakub Ostrowski 61 - Adam Radwański 37, Marcin Robak 45k, 81

Górnik Łęczna - Górnik Polkowice 2:1 (0:1)
Bramki: Paweł Wojciechowski 67, Tomasz Midzierski 90 - Michał Bednarski 12

Olimpia Elbląg - Elana Toruń 0:2 (0:1)
Bramki: Dominik Sokół 27, Filip Kozłowski 68

Niedziela (1.12)

Znicz Pruszków - Resovia 2:1 (0:0)
Bramki: Karol Noiszewski 54, Dariusz Zjawiński 59 - Grzegorz Płatek 70

Pogoń Siedlce - Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)
Bramki: Adam Mójta 82k - Daniel Pietraszkiewicz 30, Eryk Więdłocha 71

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 2:3 (0:2)
Bramki: Maksymilian Hebel 71, 90 - Robert Dadok 25, Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85

Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:2 (1:0)
Bramki: Karol Czubak 27 - Michał Gałecki 62, Arkadiusz Woźniak 76

Tabela po 20 kolejkach

1. Widzew Łódź 20 43 13 4 3 44:16
2. Górnik Łęczna 20 42 12 6 2 29:18

3. GKS Katowice 20 40 12 4 4 36:19
4. Resovia 20 38 11 5 4 35:19
5. Olimpia Elbląg 20 32 8 8 4 28:18
6. Stal Rzeszów 20 30 9 3 8 33:28

7. Bytovia Bytów 20 29 8 5 7 30:32
8. Błękitni Stargard 20 29 9 2 9 30:32
9. Znicz Pruszków 20 27 8 3 9 29:35
10. Elana Toruń 20 26 7 5 8 24:26
11. Garbarnia Kraków 20 25 6 7 7 20:23
12. Górnik Polkowice 20 24 6 6 8 32:24
13. Lech II Poznań 20 24 6 6 8 24:28
14. Pogoń Siedlce 20 24 7 3 10 28:32
15. Stal Stalowa Wola 20 22 6 4 10 23:34
16. Skra Częstochowa 20 22 6 4 10 15:27
17. Legionovia Legionowo 20 12 3 3 14 16:38
18. Gryf Wejherowo 20 10 2 4 14 14:41



III liga (gr. I) - tabela po 18 kolejkach

Tabela po 18 kolejkach

1. Sokół Ostróda 17 37 11 4 2 37:17
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 33 9 6 3 30:17
3. Legia II Warszawa 17 33 9 6 2 28:17
4. Sokół Aleksandrów Łódzki 18 33 9 6 3 33:22
5. Znicz Biała Piska 18 32 9 5 4 33:20
6. Pelikan Łowicz 18 29 9 2 7 34:26
7. Huragan Morąg 18 27 7 6 5 24:20
8. Broń Radom 18 26 7 5 6 26:25
9. Concordia Elbląg 18 26 7 5 6 23:25
10. Unia Skierniewice 18 25 8 1 9 31:39
11. RKS Radomsko 18 24 7 3 8 25:26
12. Olimpia Zambrów 18 23 6 5 7 31:32
13. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 18 5 3 10 28:33
14. Ursus Warszawa 18 18 4 6 8 17:21
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 18 17 3 8 7 23:29
16. Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 17 4 5 9 21:31
17. Polonia Warszawa 18 16 4 4 10 16:28

18. KS Wasilków 18 8 2 2 14 12:44


Centralna Liga Juniorów - tabela po 16 kolejkach

1. Legia Warszawa 16 36 11 3 2 41:16
2. Zagłębie Lubin 16 35 11 2 3 39:19
3. Górnik Zabrze 16 35 11 2 3 32:18
4. Pogoń Szczecin 16 32 10 2 4 33:23
5. Korona Kielce 16 29 9 2 5 31:22
6. Śląsk Wrocław 16 24 7 3 6 42:34
7. Arka Gdynia 16 22 6 4 6 24:23
8. Lechia Gdańsk 16 21 6 3 7 28:35
9. Lech Poznań 16 20 5 5 6 29:25
10. Jagiellonia Białystok 16 19 4 7 5 23:25
11. UKS SMS Łódź 16 19 6 1 9 26:36
12. Cracovia 16 16 4 4 8 25:31
13. Escola Varsovia Warszawa 16 16 4 4 8 19:31
14. Wisła Kraków 16 15 3 6 7 26:30
15. Gwarek Zabrze 16 15 4 3 9 21:33
16. Hutnik Kraków 16 4 1 1 14 12:50


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.