548 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I i II liga, a także CLJ

2022.03.04 10:30, Aktualizacja: 2022.03.11 13:06
Jagiellonia zagra ze Stalą Mielec, Wigry Suwałki podejmą Stal Rzeszów, a juniorzy Dumy Podlasia zmierzą się z Gwarkiem Zabrze. W najbliższych dniach emocji z udziałem piłkarskich drużyn z naszego regionu nie zabraknie.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I i II liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 24. kolejka

Piątek (4.03)

Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:1)
Bramki: Konrad Wrzesiński 90 - Miłosz Matysik 48

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom 4:0 (1:0)
Bramki: Kamil Drygas 6, Kostas Triantafyllopoulos 55, Mateusz Łęgowski 76, Jean Carlos Silva 81

Sobota (5.03)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 1:0 (0:0)
Bramka: Tomas Poznar 86

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 0:0 (0:0)

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Zwoliński 36 - Luis Fernandez 89

Niedziela (6.03)

Wisła Płock - Górnik Łęczna 3:1 (3:1)
Bramki: Mateusz Szwoch 10, Rafał Wolski 30, Łukasz Sekulski 42 - Damian Gąska 22

Górnik Zabrze - Cracovia 3:0 (2:0)
Bramki: Robert Dadok 8, Bartosz Nowak 41, Lukas Podolski 90+2

Lech Poznań - Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
Bramka: Ivi Lopez 50

Poniedziałek (7.03)

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
Bramka: Paweł Wszołek 69

Tabela po 24 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 24 49 14 7 3 44:20
2. Raków Częstochowa 24 48 14 6 4 43:23
3. Lech Poznań 24 48 14 6 4 48:18

4. Lechia Gdańsk 24 40 11 7 6 37:28
5. Radomiak Radom 24 39 10 9 5 32:25
6. Górnik Zabrze 24 36 10 6 8 34:30
7. Wisła Płock 24 33 10 3 11 34:35
8. Stal Mielec 24 32 8 8 8 29:32
9. Piast Gliwice 24 31 8 7 9 31:29
10. Cracovia 24 31 8 7 9 31:34
11. Jagiellonia Białystok 24 30 7 9 8 29:36
12. Śląsk Wrocław 24 26 6 8 10 32:37
13. Legia Warszawa 23 25 8 1 14 25:33
14. Zagłębie Lubin 24 25 7 4 13 25:42
15. Warta Poznań 24 24 5 9 10 20:28
16. Górnik Łęczna 24 24 5 9 10 24:41
17. Wisła Kraków 24 23 6 5 13 23:36
18. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 23 22 5 7 11 25:39



Fortuna I Liga - 22. kolejka

Piątek (4.03)

Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 0:2 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Pawłowski 8, 49

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 0:1 (0:0)
Bramka: Adrian Błąd 80

Sobota (5.03)

ŁKS Łódź - Korona Kielce 0:0 (0:0)

Resovia - GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)
Bramka: Marek Mróz 51

Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy 2:3 (2:2)
Bramki: Łukasz Zjawiński 28k, 45k - Krzysztof Wołkowicz 2, Wiktor Żytek 6, Swetosław Dikow 64 sam.

Niedziela (6.03)

Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 3:1 (2:1)
Bramki: Patryk Makuch 13k, 63, Kamil Zapolnik 27 - Szymon Kobusiński 89k

Arka Gdynia - Górnik Polkowice 2:0 (1:0)
Bramki: Adam Deja 23, Martin Dobrotka 69

Chrobry Głogów - Odra Opole 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Bochnak 53

Poniedziałek (7.03)

Skra Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
Bramki: Piotr Pyrdoł 17 - Kamil Biliński 79

Mecz zaległy

Środa (9.03)

ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)
Bramki: Nacho Monsalve 54, 61

Tabela po 22 kolejkach

1. Miedź Legnica 22 50 15 5 2 41:16
2. Widzew Łódź 22 42 12 6 4 39:26

3. Korona Kielce 22 37 10 7 5 28:20
4. Chrobry Głogów 22 35 10 5 7 25:18
5. Arka Gdynia 22 35 11 2 9 38:21
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 34 9 7 6 36:25

7. ŁKS Łódź 22 34 9 7 6 25:20
8. GKS Tychy 22 34 9 7 6 24:23
9. Sandecja Nowy Sącz 22 32 9 5 8 27:25
10. Resovia 22 30 8 6 8 23:23
11. Odra Opole 22 30 8 6 8 29:30
12. Skra Częstochowa 22 28 7 7 8 14:22
13. GKS Katowice 22 27 6 9 7 27:34
14. Zagłębie Sosnowiec 22 22 5 7 10 28:32
15. Puszcza Niepołomice 22 22 6 4 12 23:33
16. Stomil Olsztyn 21 17 5 2 14 22:38
17. GKS Jastrzębie 21 14 2 8 11 16:35
18. Górnik Polkowice 22 13 1 10 11 17:41



eWinner II liga - 22. kolejka

Sobota (5.03)

Garbarnia Kraków - Ruch Chorzów 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Mokrzycki 33k, Daniel Szczepan 50

Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław 0:4 (0:3)
Bramki: Sebastian Bergier 8, 38, Adrian Bukowski 45, Piotr Samiec-Talar 59

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Bramka: Martin Baran 38

Motor Lublin - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
Bramka: Tomasz Swędrowski 51

Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy 3:1 (1:1)
Bramki: Artur Pląskowski 35k, Marcin Grolik 58, Szymon Skrzypczak 81 - Carlos Daniel 8

Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda 1:1 (1:0)
Bramki: Hubert Krawczun 37 - Patryk Skórecki 83

Niedziela (6.03)

KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2:0 (2:0)
Bramki: Michał Borecki 11, 17

Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 3:3 (1:2)
Bramki: Mariusz Rybicki 28, Michał Żebrakowski 90+3, Kosei Iwao 90+5 - Krzysztof Danielewicz 37, 43, Paweł Oleksy 57

GKS Bełchatów - Hutnik Kraków (mecz przełożony)

Mecze zaległe

Środa (9.03)

Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 0:2 (0:0)
Bramki: Patryk Małecki 73, Krzysztof Danielewicz 79

Lech II Poznań - Znicz Pruszków 2:1 (1:0)
Bramki: Siergiej Kriwiec 40k, Łukasz Spławski 80 - Mariusz Gabrych 67k

Tabela po 22 kolejkach

1. Stal Rzeszów 22 52 16 4 2 49:21
2. Chojniczanka Chojnice 22 44 14 2 6 50:21

3. Ruch Chorzów 22 40 11 7 4 33:22
4. Motor Lublin 22 36 9 9 4 35:20
5. Lech II Poznań 22 36 10 6 6 24:24
6. Olimpia Elbląg 22 34 9 7 6 25:22

7. Wigry Suwałki 22 32 9 5 8 29:27
8. Radunia Stężyca 22 32 10 2 10 35:34
9. Garbarnia Kraków 22 30 8 6 8 28:29
10. Wisła Puławy 22 29 8 5 9 40:37
11. Śląsk II Wrocław 21 29 8 5 8 35:33
12. Znicz Pruszków 22 29 7 8 7 26:29
13. KKS 1925 Kalisz 22 27 8 3 11 26:29
14. Pogoń Siedlce 22 25 7 4 11 27:39
15. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 18 4 6 12 22:36
16. GKS Bełchatów 20 18 6 4 10 17:32
17. Hutnik Kraków 21 15 4 3 14 18:35
18. Sokół Ostróda 22 13 3 4 15 14:43

GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 4 punktów (zaległości finansowe)


III liga - gr. I (mecze zaległe)

Sobota (5.03)

Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz 2:1 (1:1)
Bramki: Artur Golański 20, Bartłomiej Maćczak 82 - Kamil Łojszczyk 22

Znicz Biała Piska - Pilica Białobrzegi 1:0 (0:0)
Bramka: Bartosz Giełażyn 54

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice 2:0 (1:0)
Bramki: Krzysztof Koton 29, Marcin Kluska 62

Tabela po 20 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 19 41 12 5 2 39:23
2. Polonia Warszawa 19 38 12 2 5 36L17
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 37 11 4 4 34:19
4. Unia Skierniewice 19 35 11 2 6 33:23
5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 33 10 3 6 38:22
6. Legia II Warszawa 18 30 8 6 4 39:23
7. Błonianka Błonie 19 29 9 2 8 34:37
8. KS Kutno 19 28 7 7 5 25:26
9. Broń Radom 19 28 9 1 9 24:29
10. Ursus Warszawa 19 28 8 4 7 30:37
11. Pilica Białobrzegi 19 24 7 3 9 31:39
12. ŁKS II Łódź 19 23 6 5 8 34:34
13. Jagiellonia II Białystok 19 21 6 3 10 34:34
14. Znicz Biała Piska 19 21 6 3 10 23:34
15. GKS Wikielec 19 19 4 7 8 21:30
16. Pelikan Łowicz 19 17 3 8 8 23:29
17. Sokół Aleksandrów Łódzki 19 17 3 8 8 21:27
18. Mamry Giżycko 19 17 5 2 12 17:34

19. Wissa Szczuczyn 19 13 2 7 10 14:33


Centralna Liga Juniorów - 18. kolejka

Sobota (5.03)

Arka Gdynia - Cracovia 3:3 (2:0)
Bramki: Marcel Predenkiewicz 23, Wojciech Zieliński 32, Krzysztof Babś 66 - Jakub Wojtysko 84, Adam Kapustka 90, Przemysław Kapek 90

Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze 5:1 (3:0)
Bramki: Sebastian Dąbrowski 9, 40, Jakub Lutostański 32, 54k, Alex Protaziuk 78k - Oliwer Mansfeld 63

Górnik Zabrze - Stal Rzeszów 4:1 (0:0)
Bramki: Bartosz Rutkowski 50, Mikołaj Mekler 60, 68, Jan Ciućka 66 - Kacper Pieniążek 63

Wisła Kraków - Raków Częstochowa 4:4 (2:3)
Bramki: Marcin Bartoń 9k, 54, Mariusz Kutwa 14, Wojciech Urbański 53 - Mateusz Jezierski 22k, Tobiasz Kubik 28, Jakub Wireński 34, 66

Śląsk Wrocław - Warta Poznań 2:1 (1:1)
Bramki: Filip Michalski 7, Patryk Bednarczyk 85 - Bruno Siedlecki 12

UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin 0:3 (0:0)
Bramki: Kacper Dudek 56, Igor Mencnarowski 63, Mikołaj Witkowski 89k

Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa 0:4 (0:1)
Bramki: Kacper Jakóbczyk 45, Bartosz Biedrzycki 49, Kacper Śmiglewski 67, Jakub Kwiatkowski 72 sam.

Niedziela (6.03)

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 0:0 (0:0)

Tabela po 18 kolejkach

1. Cracovia 18 32 10 2 6 30:30
2. Arka Gdynia 18 32 10 2 6 39:30
3. Zagłębie Lubin 18 32 9 5 4 25:23
4. Lech Poznań 18 31 9 4 5 46:23
5. MKS Polonia Warszawa 18 31 10 1 7 46:32
6. Raków Częstochowa 17 30 8 6 3 39:28
7. Legia Warszawa 17 30 9 3 5 32:29
8. Wisła Kraków 18 30 9 3 6 33:25
9. Jagiellonia Białystok 18 27 8 3 7 46:36
10. Śląsk Wrocław 18 26 7 5 6 35:28
11. Pogoń Szczecin 18 25 7 4 7 35:23
12. Stal Rzeszów 18 17 5 2 11 30:52
13. Górnik Zabrze 18 16 3 7 8 30:32
14. UKS SMS Łódź 18 16 4 4 10 19:35
15. Warta Poznań 18 15 4 3 11 25:39
16. Gwarek Zabrze 18 11 3 2 13 16:61


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.