844 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2019.11.01 10:30, Aktualizacja: 2019.11.05 10:21
Ze względu na dzień Wszystkich Świętych w piątek (1.11) na piłkarskie boiska nie wybiegnie żaden polski zespół. To oznacza, że więcej gier zaplanowano na sobotę, niedzielę czy poniedziałek (2-4.11). Dokładny terminarz zmagań wygląda następująco.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 14. kolejka

Sobota (2.11)

Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)
Bramka: Michal Papadopulos 20

Cracovia - Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)
Bramka: Pelle van Amersfoort 90+1

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1:1 (1:0)
Bramki: Srdan Spiridonović 21 - Thomas Rogne 82

Niedziela (3.11)

Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 2:0 (0:0)
Bramki: Bartosz Kwiecień 65, Patryk Klimala 78

Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
Bramki: Szymon Matuszek 56 - Przemysław Wiśniewski 51sam.

Arka Gdynia - Legia Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Jarosław Niezgoda 78

Poniedziałek (4.11)

Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3:1 (2:0)
Bramki: Krzysztof Mączyński 13, Robert Pich 42, Michał Chrapek 62 - Damian Michalski 78

Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Tomas Petrasek 83

Tabela po 14 kolejkach

1. Legia Warszawa 14 26 8 2 4 23:13
2. Cracovia 14 26 8 2 4 22:14
3. Piast Gliwice 14 25 7 4 3 16:10

4. Pogoń Szczecin 14 25 7 4 3 16:12
5. Wisła Płock 14 25 8 1 5 20:22
6. Śląsk Wrocław 14 24 6 6 2 20:14
7. Jagiellonia Białystok 14 23 6 5 3 24:17
8. Lechia Gdańsk 14 21 5 6 3 17:14
9. Lech Poznań 14 19 5 4 5 24:18
10. Zagłębie Lubin 14 18 5 3 6 23:21
11. Raków Częstochowa 14 18 6 0 8 15:19
12. Górnik Zabrze 14 16 3 7 4 13:14
13. ŁKS Łódź 14 11 3 2 9 15:25
14. Wisła Kraków 14 11 3 2 9 14:25
15. Korona Kielce 14 11 3 2 9 7:19
16. Arka Gdynia 14 10 2 4 8 11:23



Fortuna I Liga - 16. kolejka

Sobota (2.11)

Miedź Legnica - Radomiak Radom 3:1 (3:0)
Bramki: Paweł Zieliński 12, Adrian Purzycki 17, Jakub Łukowski 42 - Maciej Górski 86

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 3:1 (0:0)
Bramki: Omar Monterde 56, Omran Haydary 75, Maciej Kona 85 - Arkadiusz Piech 62

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (1:1)
Bramki: Roman Gergel 23k, Martin Miković 54 - Farid Ali 27, Jakub Wróbel 64

Niedziela (3.11)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 3:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Sierpina 41, Bartosz Jaroch 60, Karol Danielak 78 - Maciej Korzym 30

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 2:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Kupczak 18, Michał Jakóbowski 36

Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów 1:4 (0:1)
Bramki: Mateusz Bartków 70 - Mateusz Marzec 3, 76, Dawid Kocyła 49, Bartłomiej Bartosiak 87

GKS Tychy - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Bramka: Maciej Mańka 41

Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 1:1 (1:0)
Bramki: Joel Huertas 41k- Michał Ilków-Gołąb 50k

Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
Bramki: Josip Soljić 80 - Patryk Mularczyk 75

Tabela po 16 kolejkach

1. Warta Poznań 16 31 9 4 3 25:14
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 30 9 3 4 28:16

3. Radomiak Radom 16 30 9 3 4 25:20
4. Miedź Legnica 16 27 8 3 5 24:18
. GKS 1962 Jastrzębie 16 27 7 6 3 24:18
6. Stal Mielec 16 26 8 2 6 21:17

7. Olimpia Grudziądz 16 24 7 3 6 26:23
8. GKS Tychy 16 24 7 3 6 32:24
9. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16 22 6 4 6 22:17
10. Stomil Olsztyn 16 22 6 4 6 13:17
11. GKS Bełchatów 16 21 6 3 7 21:19
12. Zagłębie Sosnowiec 16 20 5 5 6 23:25
13. Sandecja Nowy Sącz 16 18 5 3 8 20:30
14. Puszcza Niepołomice 16 18 5 3 8 11:20
15. Chrobry Głogów 16 18 5 3 8 15:24
16. Chojniczanka Chojnice 16 16 4 4 8 24:29
17. Wigry Suwałki 16 16 4 4 8 14:22
18. Odra Opole 16 10 2 4 10 9:24


II liga - 16. kolejka

Sobota (2.11)

Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Goliński 34

Elana Toruń - Znicz Pruszków 2:1 (0:1)
Bramki: Bartosz Boniecki 56, Krzysztof Kołodziej 63 - Paweł Moskwik 2

Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 2:2 (1:2)
Bramki: Kacper Będzieszak 33, Karol Podliński 88 - Tomasz Lewandowski 3, Michał Kuczałek 20

Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo 5:0 (1:0)
Bramki: Michał Bednarski 44, 61, Kamil Wacławczyk 57, Patryk Mucha 82, Mariusz Szuszkiewicz 89

GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 2:1 (0:0)
Bramki: Dawid Rogalski 48, Kacper Michalski 90+3 - Robert Dadok 90+4

Niedziela (3.11)

Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 2:0 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Olszewski 82, Kacper Skibicki 85

Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 1:1 (1:0)
Bramki: Kamil Kuczak 13 - Wojciech Fadecki 67k

Widzew Łódź - Resovia 0:1 (0:0)
Bramka: Radosław Adamski 90+1

Lech II Poznań - Bytovia Bytów 3:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Bartkowiak 22, Tymoteusz Klupś 48, Jakub Karbownik 74

Tabela po 16 kolejkach

1. Resovia 16 34 10 4 2 29:12
2. GKS Katowice 16 33 10 3 3 27:14

3. Górnik Łęczna 16 32 9 5 2 23:16
4. Widzew Łódź 16 31 9 4 3 27:15
5. Olimpia Elbląg 16 29 8 5 3 25:13
6. Bytovia Bytów 16 25 7 4 5 26:25

7. Błękitni Stargard 16 25 8 1 7 22:22
8. Stal Rzeszów 16 24 7 3 6 25:22
9. Górnik Polkowice 16 23 6 5 5 28:16
10. Garbarnia Kraków 16 21 5 6 5 16:17
11. Znicz Pruszków 16 21 6 3 7 24:25
12. Lech II Poznań 16 20 6 2 8 20:24
13. Elana Toruń 16 18 5 3 8 18:23
14. Pogoń Siedlce 16 18 5 3 8 23:27
15. Skra Częstochowa 16 15 4 3 9 11:25
16. Stal Stalowa Wola 16 13 3 4 9 14:27
17. Legionovia Legionowo 16 9 2 3 11 14:31
18. Gryf Wejherowo 16 9 2 3 11 12:30



III liga (gr. I) - 15. kolejka

Sobota (2.11)

Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 3:0 (0:0)
Bramki: Patryk Gondek 73k, 90, Bartosz Giełażyn 82

Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
Bramki: Daniel Michałowski 83 - Krystian Pomorski 86k

Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 5:2 (2:0)
Bramki: Kacper Dziuba 39, Damian Nowacki 42, Artur Gieraga 47, 66, Bartłomiej Maćczak 81 - Mateusz Bąkowicz 56, Adrian Marcioch 88

Concordia Elbląg - Ursus Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Adam Duda 39

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice 1:2 (1:1)
Bramki: Michał Gładysz 22 - Michał Wrzesiński 43, 48

Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków 2:1 (1:1)
Bramki: Eryk Matus 35, Michał Grochowski 55 - Jan Pawłowski 11

Niedziela (3.11)

Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Kacper Kostorz 50

RKS Radomsko - Broń Radom 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Wrzesień 63 - Patryk Czarnota 17

Sokół Ostróda - Polonia Warszawa 3:1 (1:0)
Bramki: Patryk Kubicki 45, Krzysztof Wicki 55k, Oskar Rynkowski 88 - Patryk Zych 86

Mecz zaległy

Środa (6.11)

Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0 (0:0)

Tabela po 15 kolejkach

1. Sokół Ostróda 15 35 11 2 2 35:15
2. Znicz Biała Piska 15 31 9 4 2 31:14
3. Legia II Warszawa 15 29 8 5 2 24:15
4. Sokół Aleksandrów Łódzki 15 29 8 5 2 30:18
5. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 26 7 5 3 20:14
6. Huragan Morąg 15 26 7 5 3 22:15
7. RKS Radomsko 15 23 7 2 6 23:21
8. Concordia Elbląg 15 22 6 4 5 19:21
9. Unia Skierniewice 15 22 7 1 7 27:34
10. Pelikan Łowicz 15 20 6 2 7 27:24
11. Broń Radom 15 19 5 4 6 21:22
12. Olimpia Zambrów 15 17 4 5 6 24:28
13. Ruch Wysokie Mazowieckie 15 16 3 7 5 20:22
14. Ursus Warszawa 15 14 3 5 7 14:18
15. Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 13 3 4 8 18:29
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 12 3 3 9 21:29
17. Polonia Warszawa 15 11 3 2 10 12:26

18. KS Wasilków 15 7 2 1 12 10:33


Centralna Liga Juniorów - 13. kolejka

Środa (30.10)

Korona Kielce - UKS SMS Łódź 1:1 (0:1)
Bramki: Igor Kośmicki 80 - Jakub Dydak 30

Górnik Zabrze - Arka Gdynia 0:2 (0:0)
Bramki: Kamil Skręta 60, Radosław Nowicki 87k

Legia Warszawa - Gwarek Zabrze 2:1 (2:1)
Bramki: Dawid Grzelak 8, Jakub Kwiatkowski 13 - Adrian Gawlik 2

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:5 (1:2)
Bramki: Jakub Orpik 31 - Kacper Głowieńkowski 9, Dominik Stupieńko 37k, Paweł Fediuk 60, Mikołaj Wawrzyniak 88, Tomasz Mamis 90k

Czwartek (31.10)

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 3:1 (3:0)
Bramki: Kacper Zając 20, 21, Patryk Kusztal 25 - nieznany zawodnik 83

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1:1 (1:1)
Bramki: Kacper Zaborski 35 - Kacper Duda 5

Sobota (2.11)

Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
Bramka: Kacper Sezonienko 45

Niedziela (3.11)

Cracovia - Hutnik Kraków 4:0 (1:0)
Bramki: Kacper Smoleń 11, Michał Rakoczy 50, 70, Jakub Myszor 85

Tabela po 13 kolejkach

1. Zagłębie Lubin 13 31 10 1 2 32:12
2. Górnik Zabrze 13 28 9 1 3 25:16
3. Legia Warszawa 13 27 8 3 2 31:13
4. Korona Kielce 13 26 8 2 3 27:16
5. Pogoń Szczecin 13 23 7 2 4 24:20
6. Śląsk Wrocław 13 20 6 2 5 36:29
7. Lechia Gdańsk 13 20 6 2 5 22:26
8. Arka Gdynia 13 20 6 2 5 19:17
9. UKS SMS Łódź 13 19 6 1 6 24:28
10. Lech Poznań 13 17 4 5 4 25:20
11. Jagiellonia Białystok 13 16 4 4 5 19:21
12. Wisła Kraków 13 14 3 5 5 23:21
13. Escola Varsovia Warszawa 13 11 3 2 8 15:29
14. Gwarek Zabrze 13 10 3 1 9 17:30
15. Cracovia 13 9 2 3 8 16:24
16. Hutnik Kraków 13 3 1 0 12 10:43


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.