1300 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2022.09.02 10:40, Aktualizacja: 2022.09.06 08:46
Przed nami kolejne dni pełne piłkarskich emocji. Po starciach pucharowych teraz czas na zmagania w wydaniu ligowym. Jagiellonia Białystok swój mecz rozegra w niedzielę (4.09). Rywalem Żółto-Czerwonych będzie Zagłębie Lubin.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 8. kolejka

Piątek (2.09)

Legia Warszawa - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Bramka: Rafał Augustyniak 83

Sobota (3.09)

Stal Mielec - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
Bramki: Said Hamulic 24, Javier Ajenjo Hyjek 69 sam.

Lechia Gdańsk - Warta Poznań 0:0 (0:0)

Cracovia - Raków Częstochowa 3:0 (2:0)
Bramki: Jewhen Konoplanka 28, Michał Rakoczy 32, 49

Niedziela (4.09)

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
Bramki: Tomasz Makowski 59 - Maciej Bortniczuk 85

Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1:2 (0:2)
Bramki: Dawid Błanik 58 - Damian Dąbrowski 5, Kacper Smoliński 33

Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0 (0:0)
Bramki: Joao Amaral 80, Mikael Ishak 81

Poniedziałek (5.09)

Piast Gliwice - Miedź Legnica 2:1 (1:1)
Bramki: Constantin Reiner 42, Jakub Czerwiński 66 - Olaf Kobacki 19

Wisła Płock - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
Bramki: Davo 36 - Robert Dadok 64

Tabela po 8 kolejkach

1. Wisła Płock 8 17 5 2 1 20:8
2. Legia Warszawa 8 17 5 2 1 11:7
3. Pogoń Szczecin 8 16 5 1 2 13:8
4. Cracovia 8 13 4 1 3 11:6

5. Stal Mielec 8 13 4 1 3 12:10
6. Raków Częstochowa 7 13 4 1 2 11:9
7. Radomiak Radom 8 11 3 2 3 9:10
8. Lech Poznań 7 10 3 1 3 8:7
9. Korona Kielce 8 10 3 1 4 9:9
10. Widzew Łódź 8 10 3 1 4 9:10
11. Warta Poznań 8 10 3 1 4 6:9
12. Górnik Zabrze 7 9 2 3 2 9:9
13. Piast Gliwice 7 9 3 0 4 7:7
14. Jagiellonia Białystok 8 9 2 3 3 9:10
15. Zagłębie Lubin 8 9 2 3 3 4:8
16. Śląsk Wrocław 8 9 2 3 3 6:11
17. Miedź Legnica 7 4 1 1 5 7:13
18. Lechia Gdańsk 7 4 1 1 5 5:15



Fortuna I Liga - 9. kolejka

Piątek (2.09)

Zagłębie Sosnowiec - Stal Rzeszów 1:0 (1:0)
Bramka: Bartłomiej Poczobut 44 sam.

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 2:3 (1:3)
Bramki: Angel Rodado 3, Vullnet Basha 85 - Łukasz Sołowiej 22k, Emile Thiakane 25, Piotr Mroziński 45

Sobota (3.09)

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
Bramka: Patryk Mucha 45k

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice 2:2 (2:0)
Bramki: Tomas Poznar 23, 29 - Szymon Skrzypczak 82, Tomasz Mikołajczak 89

Resovia - Skra Częstochowa 1:2 (0:0)
Bramki: Karol Chuchro 76 - Filip Kozłowski 52, Oskar Krzyżak 78

Niedziela (4.09)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 0:1 (0:0)
Bramka: Daniel Szczepan 68

Arka Gdynia - GKS Tychy 5:0 (3:0)
Bramki: Omran Haydary 21, 23, Karol Czubak 33, 59, Mateusz Stępień 51

Poniedziałek (5.09)

Odra Opole - GKS Katowice 0:1 (0:1)
Bramka: Arkadiusz Jędrych 17

ŁKS Łódź - Górnik Łęczna 3:2 (2:1)
Bramki: Pirulo 8, 88k, Mateusz Kowalczyk 17 - Dawid Tkacz 10, 48

Tabela po 9 kolejkach

1. Ruch Chorzów 9 18 5 3 1 12:7
2. ŁKS Łódź 9 18 6 0 3 13:9

3. Arka Gdynia 9 17 5 2 2 14:6
4. Puszcza Niepołomice 9 17 5 2 2 10:9
5. Wisła Kraków 9 16 5 1 3 13:9
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9 15 4 3 2 15:12

7. GKS Katowice 9 14 4 2 3 11:8
8. Zagłębie Sosnowiec 9 14 4 2 3 10:8
9. Skra Częstochowa 9 14 4 2 3 7:8
10. Chrobry Głogów 9 13 4 1 4 13:14
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 12 4 0 5 8:11
12. Stal Rzeszów 9 11 3 2 4 15:12
13. GKS Tychy 9 11 3 2 4 14:15
14. Chojniczanka Chojnice 9 10 2 4 3 11:14
15. Odra Opole 9 7 2 1 6 11:18
16. Górnik Łęczna 9 6 1 3 5 11:13
17. Sandecja Nowy Sącz 9 6 0 6 3 4:12
18. Resovia 9 4 0 4 5 6:13



eWinner II Liga - 9. kolejka

Sobota (3.09)

Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)
Bramka: Jakub Bojas 69

Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 4:2 (3:1)
Bramki: Adam Żak 10, 43, Bartłomiej Purcha 14k, Thomas Pranica 85 - Patryk Serafin 28, Mark Assinor 81

Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 0:0 (0:0)

Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 2:1 (0:0)
Bramki: Kamil Wenger 68k, Jan Sienkiewicz 89 - Adrian Paluchowski 52

Górnik Polkowice - Lech II Poznań 3:3 (2:2)
Bramki: Dominik Pisarek 38, Jarosław Ratajczak 44, Dawid Burka 66 - Patryk Gogół 2, Maksym Czekała 35, Krystian Sanocki 70

Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 3:1 (0:0)
Bramki: Michał Fidziukiewicz 60, Marcin Kluska 73, Marcin Pieńkowski 88 - Szymon Lewicki 51

Niedziela (4.09)

Motor Lublin - Znicz Pruszków 0:0 (0:0)

KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław 3:0 (2:0)
Bramki: Piotr Giel 30, Nestor Gordillo 34, Michał Borecki 74

Poniedziałek (5.09)

Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca 2:1 (1:1)
Bramki: Szymon Kobusiński 21, Kacper Lepczyński 58 - Eryk Sobków 36

Tabela po 9 kolejkach

1. Kotwica Kołobrzeg 9 25 8 1 0 20:8
2. KKS 1925 Kalisz 8 18 5 3 0 18:8

3. Zagłębie II Lubin 9 18 6 0 3 18:18
4. Olimpia Elbląg 9 16 4 4 1 13:7
5. Znicz Pruszków 9 14 4 2 3 12:11
6. Polonia Warszawa 8 13 3 4 1 14:8

7. Wisła Puławy 9 13 4 1 4 14:12
8. GKS Jastrzębie 9 12 3 3 3 9:10
9. Garbarnia Kraków 9 11 3 2 4 18:18
10. Radunia Stężyca 9 11 3 2 4 17:17
11. Górnik Polkowice 9 11 3 2 4 13:14
12. Stomil Olsztyn 9 10 2 4 3 11:12
13. Pogoń Siedlce 9 10 3 1 5 11:14
14. Śląsk II Wrocław 9 10 2 4 3 14:18
15. Lech II Poznań 9 7 1 4 4 13:17
16. Motor Lublin 9 7 1 4 4 7:13
17. Hutnik Kraków 9 7 2 1 6 17:24
18. Siarka Tarnobrzeg 9 5 1 2 6 12:22



III liga (gr. I) - 6. kolejka

Piątek (2.09)

Broń Radom - Legia II Warszawa 2:2 (1:0)
Bramki: Kamil Odolak 34, Bartłomiej Nowak 75 - Jakub Jędrasik 78, Rafał Maciejewski 89

Sobota (3.09)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - ŁKS II Łódź 2:1 (1:0)
Bramki: Matheus Dias 45, Damian Jaroń 84k - Damian Nowacki 86

Sokół Ostróda - Pilica Białobrzegi 3:0 (0:0)
Bramki: Maciej Kencel 56 sam., Dawid Kasprzyk 64, Szymon Szałkowski 75

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Jakimiuk 69

Ursus Warszawa - Warta Sieradz 1:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Muszyński 14 - Piotr Mielczarek 12

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mławianka Mława 2:3 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Ciach 67k, Marcel Niesłuchowski 90 - Mateusz Stryjewski 30, 75, Maciej Rogalski 90

Jagiellonia II Białystok - Unia Skierniewice 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Sabiłło 22

Niedziela (4.09)

Błonianka Błonie - Legionovia Legionowo 1:2 (0:0)
Bramki: Szymon Śmieciński 50 - Szymon Wiejak 79, 90

Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 2:0 (2:0)
Bramki: Jakub Garnysz 24, Szymon Sołtysiński 38k

Tabela po 6 kolejkach

1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 15 5 0 1 17:6
2. Mławianka Mława 6 15 5 0 1 16:11
3. Legionovia Legionowo 6 13 4 1 1 14:8
4. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 12 3 3 0 11:7
5. Pelikan Łowicz 6 11 3 2 1 10:7
6. Unia Skierniewice 6 11 3 2 1 4:3
7. Legia II Warszawa 6 10 2 4 0 11:7
8. Olimpia Zambrów 6 9 2 3 1 6:8
9. Jagiellonia II Białystok 6 7 2 1 3 14:12

10. Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 7 2 1 3 8:8
11. Broń Radom 6 7 2 1 3 11:14
12. Ursus Warszawa 6 6 1 3 2 9:12
13. ŁKS II Łódź 6 5 1 2 3 8:9
14. Warta Sieradz 6 5 1 2 3 7:11
15. Pilica Białobrzegi 6 5 1 2 3 8:13
16. Sokół Ostróda 6 4 1 1 4 9:12
17. Błonianka Błonie 6 4 1 1 4 4:9
18. Concordia Elbląg 6 1 0 1 5 5:15



Centralna Liga Juniorów - 4. kolejka

Piątek (2.09)

Lech Poznań - Górnik Zabrze 1:2 (0:1)
Bramki: Filip Wolski 58 - David Hyjek 22k, 61

Sobota (3.09)

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Krzyżanowski 30 - Amadeusz Mielnik 77

Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa 4:3 (3:2)
Bramki: Dawid Niedźwiedzki 14, Wiktor Puciłowski 17, 23k, 49k - Franciszek Antkiewicz 11, Jan Piasek 30, Kacper Sankiewicz 87

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 5:3 (2:2)
Bramki: Bartłomiej Moch 3, Hubert Pilarz 7, Michał Pokora 63, 90, Franciszek Jaskot 87 - Aleksander Wołczek 17, 26, Dawid Matuszewski 49

Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Andrzejkiewicz 9

Pogoń Szczecin - Cracovia 1:1 (1:0)
Bramki: Gracjan Hyl 25 - Jakub Pestka 50

Niedziela (4.09)

Arka Gdynia - Raków Częstochowa 3:1 (1:1)
Bramki: Michał Galiński 24, Marcel Szymański 77, 90 - Jakub Rozwadowski 36

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 0:4 (0:3)
Bramki: Igor Orlikowski 20, Kacper Masiak 40, Szymon Karasiński 45, Mateusz Chmarek 53

Tabela po 4 kolejkach

1. Legia Warszawa 4 12 4 0 0 18:8
2. Wisła Kraków 4 10 3 1 0 10:4
. Korona Kielce 4 10 3 1 0 10:4
4. Jagiellonia Białystok 4 9 3 0 1 13:5
5. Raków Częstochowa 4 7 2 1 1 6:4
6. Górnik Zabrze 4 7 2 1 1 4:3
7. MKS Polonia Warszawa 4 6 2 0 2 7:7
8. Escola Varsovia Warszawa 4 6 2 0 2 3:4
9. Lech Poznań 4 6 2 0 2 8:7
10. Arka Gdynia 4 6 2 0 2 7:5
11. Zagłębie Lubin 4 4 1 1 2 11:13
12. Lechia Gdańsk 4 2 0 2 2 5:8
13. Śląsk Wrocław 4 2 0 2 2 4:9
14. Pogoń Szczecin 4 2 0 2 2 5:10
15. Cracovia 4 1 0 1 3 2:11
16. Miedź Legnica 4 0 0 0 4 1:12


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy
Media Sp. z o.o.
Media Sp. z o.o.ul. Króla Zygmunta Augusta 24
15-136 Białystok
www.media.net.pl

Więcej informacji
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.