1493 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2022.09.30 08:38, Aktualizacja: 2022.10.04 08:26
Po krótkiej pauzie wracają rozgrywki PKO Ekstraklasy. W najbliższych dniach emocji nie zabraknie. Przed nami m.in. żółto-czerwone derby, a także szlagier, czyli pojedynek Lecha z Legią.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 11. kolejka

Piątek (30.09)

Radomiak Radom - Cracovia 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Myszor 21, Benjamin Kallman 73

Wisła Płock - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Bramka: Marko Kolar 88

Sobota (1.10)

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:3 (1:2)
Bramki: Robert Dadok 18, 58 - Damjan Bohar 11, 64, Filip Starzyński 32

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0 (0:0)

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2:1 (2:1)
Bramki: Pontus Almqvist 37, Kamil Grosicki 39 - Maciej Gajos 14

Niedziela (2.10)

Miedź Legnica - Stal Mielec 0:2 (0:2)
Bramki: Said Hamulic 20, Adam Ratajczyk 45

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 4:1 (1:1)
Bramki: Tomas Prikryl 31, Marc Gual 52k, Fedor Cernych 62k, Jesus Imaz 85 - Jakub Łukowski 35

Widzew Łódź - Raków Częstochowa 0:0 (0:0)

Poniedziałek (3.10)

Śląsk Wrocław - Warta Poznań 0:2 (0:1)
Bramki: Enis Destan 10, Milan Corryn 90+4

Tabela po 11 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 11 21 6 3 2 18:12
2. Legia Warszawa 11 21 6 3 2 14:13
3. Wisła Płock 11 20 6 2 3 22:12

4. Raków Częstochowa 10 20 6 2 2 18:9
5. Cracovia 11 17 5 2 4 14:9
6. Widzew Łódź 11 17 5 2 4 14:10
7. Jagiellonia Białystok 11 16 4 4 3 19:13
8. Zagłębie Lubin 11 16 4 4 3 11:13
9. Stal Mielec 11 16 5 1 5 14:17
10. Lech Poznań 10 15 4 3 3 11:9
11. Warta Poznań 11 14 4 2 5 10:12
12. Radomiak Radom 11 14 4 2 5 11:15
13. Górnik Zabrze 10 13 3 4 3 16:16
14. Śląsk Wrocław 11 13 3 4 4 9:15
15. Piast Gliwice 10 11 3 2 5 11:12
16. Korona Kielce 11 11 3 2 6 13:17
17. Miedź Legnica 10 5 1 2 7 11:20
18. Lechia Gdańsk 10 5 1 2 7 9:21



Fortuna I Liga

Piątek (30.09)

ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Kort 77 - Marek Fabry 84

Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Tomasz Mikołajczak 50k

Sobota (1.10)

Skra Częstochowa - GKS Katowice 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Arak 72

Stal Rzeszów - Resovia 3:4 (0:2)
Bramki: Mateusz Bondarenko 49 sam., Andreja Prokić 53, 90 - Bartłomiej Wasiluk 32k, Maciej Górski 44, Kamil Antonik 70, Bartosz Kwiecień 82

Górnik Łęczna - GKS Tychy 3:2 (1:0)
Bramki: Damian Gąska 14k, Marcin Biernat 86, Hubert Sobol 90 - Marcin Biernat 81 sam., Krzysztof Wołkowicz 90k

Niedziela (2.10)

Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz 2:1 (0:1)
Bramki: Konrad Kasolik 54, Tomasz Foszmańczyk 89 - Michał Walski 27k

Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia 2:0 (2:0)
Bramki: Rafał Boguski 19, Piotr Mroziński 45

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:2)
Bramki: Kacper Karasek 41, Muris Mesanović 62k - Yigit Emre Celtik 32, Kamil Biliński 43

Poniedziałek (3.10)

Chrobry Głogów - Odra Opole 2:2 (1:2)
Bramki: Mateusz Bochnak 9, Sebastian Steblecki 62 - Maciej Makuszewski 4, Mateusz Marzec 21

Tabela po 12 kolejkach

1. Ruch Chorzów 12 25 7 4 1 17:9
2. Puszcza Niepołomice 12 23 7 2 3 18:13

3. ŁKS Łódź 12 21 6 3 3 16:12
4. Arka Gdynia 12 20 6 2 4 19:13
5. GKS Katowice 12 19 5 4 3 15:11
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12 18 4 6 2 20:17

7. Chrobry Głogów 12 18 5 3 4 20:20
8. Stal Rzeszów 12 17 5 2 5 21:17
9. Wisła Kraków 12 17 5 2 5 15:13
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17 5 2 5 14:16
11. Zagłębie Sosnowiec 12 16 4 4 4 12:12
12. GKS Tychy 12 15 4 3 5 19:19
13. Chojniczanka Chojnice 12 14 3 5 4 15:18
14. Skra Częstochowa 12 14 4 2 6 8:12
15. Górnik Łęczna 12 11 2 5 5 18:19
16. Resovia 12 11 2 5 5 13:18
17. Odra Opole 12 11 3 2 7 14:22
18. Sandecja Nowy Sącz 12 6 0 6 6 7:20



eWinner II Liga - 13. kolejka

Piątek (30.09)

Garbarnia Kraków - Zagłębie II Lubin 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Chmarek 55

Sobota (1.10)

Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków 1:3 (0:0)
Bramki: Miłosz Kurowski 59 - Shuma Nagamatsu 64, Mateusz Cegiełka 71, Krystian Pomorski 81

Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Kostkowski 26 sam., Dawid Wojtyra 47

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1:1 (1:0)
Bramki: Kamil Włodyka 38 - Adrian Paluchowski 77

Stomil Olsztyn - Lech II Poznań 2:2 (1:0)
Bramki: Mateusz Maćkowiak 40, Piotr Kurbiel 70 - Filip Wilak 65, Tomasz Cywka 81k

Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg 0:0 (0:0)

Górnik Polkowice - Radunia Stężyca 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Letniowski 89

Niedziela (2.10)

Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie 1:1 (0:0)
Bramki: Krystian Pieczara 89 - Daniel Stanclik 84

KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków 2:1 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Putno 38, Michał Zięba 62 sam. - Patryk Serafin 81

Tabela po 13 kolejkach

1. Kotwica Kołobrzeg 12 29 9 2 1 23:11
2. Polonia Warszawa 13 24 6 6 1 24:15

3. Znicz Pruszków 13 23 7 2 4 21:17
4. KKS 1925 Kalisz 13 22 6 4 3 2519
5. Wisła Puławy 13 21 6 3 4 24:16
6. Olimpia Elbląg 13 21 5 6 2 20:13

7. Zagłębie II Lubin 13 21 7 0 6 21:25
8. GKS Jastrzębie 13 20 5 5 3 15:13
9. Stomil Olsztyn 13 18 4 6 3 17:15
10. Radunia Stężyca 13 15 4 3 6 23:25
11. Górnik Polkowice 13 15 4 3 6 14:17
12. Garbarnia Kraków 12 14 4 2 6 23:23
13. Siarka Tarnobrzeg 13 13 3 4 6 19:26
14. Śląsk II Wrocław 13 13 3 4 6 16:23
15. Lech II Poznań 12 12 2 6 4 19:21
16. Pogoń Siedlce 12 11 3 2 7 15:20
17. Motor Lublin 13 11 2 5 6 12:22
18. Hutnik Kraków 13 10 3 1 9 21:31



III liga (gr. I) - 10. kolejka

Sobota (1.10)

Legia II Warszawa - Warta Sieradz 4:1 (0:0)
Bramki: Karol Noiszewski 49k, 78k, Wiktor Kamiński 65, Rafał Maciejewski 74 - Wiktor Płaneta 55

Broń Radom - Concordia Elbląg 4:0 (2:0)
Bramki: Marcin Szymczak 25, 52, Wojciech Kalinowski 45, Bartłomiej Nowak 64

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 2:0 (1:0)
Bramki: Sebastian Cuch 39, Mateusz Broda 83

Sokół Ostróda - Unia Skierniewice 0:4 (0:3)
Bramki: Bartłomiej Maćczak 6, Konrad Kowalczyk 34, Kamil Sabiłło 43, Maksym Rosiński 79

Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:5 (1:2)
Bramki: Arkadiusz Niezgoda 10, Arkadiusz Zajączkowski 67, Kacper Siudak 87 - Jean Franco Sarmiento 25, 45, 61, 86, Damian Jaroń 90

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo 1:1 (0:1)
Bramki: Klim Morenkov 62 - Bartosz Rymek 24

Ursus Warszawa - ŁKS II Łódź 2:2 (1:1)
Bramki: Óscar Vidal 45, Patryk Kamiński 48k - Stipe Jurić 23, Władysław Ochronczuk 64

Mławianka Mława - Pilica Białobrzegi 6:2 (3:2)
Bramki: Michał Stryjewski 5, Maciej Rogalski 24k, Szymon Masiak 30, 54, Odilon 71, 76 - Piotr Grobel 11, 18

Niedziela (2.10)

Pelikan Łowicz - Jagiellonia II Białystok 0:0 (0:0)

Tabela po 10 kolejkach

1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 25 8 1 1 24:9
2. Mławianka Mława 10 23 7 2 1 30:18
3. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 22 6 4 0 20:12
4. Legionovia Legionowo 10 21 6 3 1 24:12
5. Unia Skierniewice 10 18 5 3 2 10:5
6. Legia II Warszawa 10 17 4 5 1 24:14
7. Broń Radom 10 15 4 3 3 20:15
8. Pelikan Łowicz 10 15 4 3 3 16:13
9. Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 15 4 3 3 14:12
10. Jagiellonia II Białystok 10 11 3 2 5 21:19
11. Olimpia Zambrów 10 11 2 5 3 11:16

12. Ursus Warszawa 10 10 1 7 2 15:18
13. Sokół Ostróda 10 10 3 1 6 15:21
14. ŁKS II Łódź 10 9 2 3 5 13:18
15. Pilica Białobrzegi 10 7 1 4 5 12:22
16. Warta Sieradz 10 7 1 4 5 11:22
17. Błonianka Błonie 10 4 1 1 8 11:29
18. Concordia Elbląg 10 2 0 2 8 9:25



Centralna Liga Juniorów - 8. kolejka

Sobota (1.10)

Wisła Kraków - Arka Gdynia 1:1 (1:1)
Bramki: Dawid Gruszecki 40 - Jakub Siekierski 7

Korona Kielce - Lech Poznań 2:4 (2:2)
Bramki: Jakub Kowalski 11, 17 - Filip Wełniak 8, 37, Oskar Tomczyk 64, 85

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Rozwadowski 48

Zagłębie Lubin - Cracovia 2:1 (1:0)
Bramki: Cyprian Popielec 13, Oskar Kozdroń 77 - Wiktor Łuczyk 76k

Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 1:3 (0:0)
Bramki: Dominik Kobus 85 - Piotr Urbański 50, 75, Mateusz Paradowski 65

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2 (1:2)
Bramki: Jakub Okusami 20 - Jakub Jezierski 30, Igor Posacki 37

Niedziela (2.10)

Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0:2 (0:0)
Bramki: David Ajenjo Hyjek 60k, 87k

Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:2 (0:2)
Bramki: Kacper Stępkowski 83 - Krystian Okoniewski 23, Bartosz Borkowsk 27

Tabela po 8 kolejkach

1. MKS Polonia Warszawa 8 16 5 1 2 18:12
2. Górnik Zabrze 8 16 5 1 2 11:6
3. Legia Warszawa 7 15 5 0 2 26:13
4. Raków Częstochowa 7 14 4 2 1 9:5
5. Korona Kielce 8 14 4 2 2 19:15
6. Jagiellonia Białystok 8 14 4 2 2 20:13
7. Wisła Kraków 8 14 4 2 2 13:8
8. Lech Poznań 7 13 4 1 2 18:11
9. Escola Varsovia Warszawa 8 13 4 1 3 13:9
10. Śląsk Wrocław 8 11 3 2 3 12:16
11. Zagłębie Lubin 8 10 3 1 4 19:22
12. Lechia Gdańsk 8 9 2 3 3 10:15
13. Arka Gdynia 7 7 2 1 4 10:13
14. Cracovia 8 5 1 2 5 7:19
15. Pogoń Szczecin 8 2 0 2 6 7:20
16. Miedź Legnica 8 1 0 1 7 4:19


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.